Ceník ubytování ve Spa hotelu Lanterna****

Pobyt ve Spa hotelu Lanterna**** zahrnuje neomezenou relaxaci v hotelovém L-Spa i nedalekém Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) - vzdálený cca 3,5 km, saunové rituály, snídani s rozšířenou nabídkou superpotravin, večeři formou teplého a studeného bufé (v případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírovaného menu o čtyřech chodech), parkování a wifi. 

INFORMACE K AKCEPTACI STRAVENEK, UBYTOVACÍ POPLATEK, UBYTOVÁNÍ PSA, STORNO PODMÍNKY

PLATNOST CENÍKU: 2.1. - 21. 12. 2019, neplatí ve vybraných termínech.  O víkendech (pá-ne), svátcích a vybraných dnech je minimální délka pobytu 2 noci, při ubytování na 1 noc se ke standardní ceně přičítá 350 Kč/osoba/noc (100 Kč/osoba/noc v případě hotelu Pod Javorem). Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2019. 

Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 70 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu.

Ceník platný v termínu konání Karlovského gastrofestivalu 4.-6. října 2019 zde.

NÁŠ TIP: Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. 

Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem, LCD televizorem, fénem a připojením k internetu. Vybrané pokoje jsou s možností až 2 přistýlek.

2 190 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Suite

Prostorný pokoj se sedací soupravou a možností až 2 přistýlek, v některých pokojích oddělená dvojlůžková ložnice. K dispozici sprchový koute, LCD televizor, fén a internet.

2 490 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Suite Spa

Luxusní dvoulůžkové apartmá s možností až 2 přistýlek, s krbem, vířivou vanou,  sprchovým koutem, LCD televizorem, fénem a internetem.

3 490 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Přistýlka - osoba nad 12 let

Přistýlka pro osobu starší 12 let ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích typu Suite a Suite Spa.

1 590 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Přistýlka - dítě do 12 let

Přistýlka pro dítě mladší  12 let ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích typu Suite a Suite Spa.

990 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Single

Jedna osoba samostatně na pokoji

70% k běžné ceně za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací