Ceník ubytování ve Spa hotelu Lanterna****

POZOR! Důležité informace k aktuální situaci kvůli vládním nařízením v souvislosti s COVID-19 naleznete ZDE

Pobyt ve Spa hotelu Lanterna**** zahrnuje neomezenou relaxaci v hotelovém L-Spa i nedalekém Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) - vzdálený cca 3,5 km, saunové rituály, snídani s rozšířenou nabídkou superpotravin, večeři formou teplého a studeného bufé (v případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírovaného menu o čtyřech chodech), parkování a wifi. 

  • Informace k akceptaci stravenek, ubytovací poplatek, ubytování psa, storno podmínky
  • PLATNOST CENÍKU: 2.1. - 21. 12. 2020
  • CENÍK NEPLATÍ: ve vybraných termínech, O víkendech (pá-ne), svátcích a vybraných dnech je minimální délka pobytu 2 noci, při ubytování na 1 noc se ke standardní ceně přičítá 350 Kč/osoba/noc. Pro celé termíny 1. 1.-31. 3., 9.-13. 4., 30. 4.-2. 5., 7.-10. 5., 28. 6.-30. 8., 25.-28. 9. 2020 platí ceník označený jako "čtvrtek-neděle".

>> Ceník ubytování na rok 2021 najdete ZDE.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2020/2021. Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 70 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu. Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu (21 Kč).

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. 

NÁŠ TIP: Při ubytování v termínu 1. 9.-20. 12. 2020 si můžete k pobytu navíc užít lekce jógy a Aqua fitness v ceně. Více informací.


Ceník ubytování 2020

Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem, LCD televizorem, fénem a připojením k internetu. Vybrané pokoje jsou s možností až 2 přistýlek.

od 1 990 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Suite

Prostorný pokoj se sedací soupravou a možností až 2 přistýlek, v některých pokojích oddělená dvojlůžková ložnice. K dispozici sprchový koute, LCD televizor, fén a internet.

od 2 490 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Suite Spa

Luxusní dvoulůžkové apartmá s možností až 2 přistýlek, s krbem, vířivou vanou,  sprchovým koutem, LCD televizorem, fénem a internetem.

od 3 490 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Přistýlka - osoba nad 12 let

Přistýlka pro osobu starší 12 let ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích typu Suite a Suite Spa.

od 1 590 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Přistýlka - dítě 3-12 let

Přistýlka pro dítě 3-12 let ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích typu Suite a Suite Spa.

990 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Dítě na pevném lůžku

Ubytování dítěte do 12 let na pevném lůžku v pokojích typu Standard a Suite.

1 690 Kč za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko

Ubytování dítěte do 3 let bez nároku na lůžko

zdarma
Více informací

Single

Jedna osoba samostatně na pokoji

70 % k běžné ceně za osobu/noc
Objednat pokoj Více informací