11. masáž za symbolickou korunu

Milujete masáže? Našim stálým zákazníkům nabízíme věrnostní program, díky kterému můžete mít každou 11. masáž za symbolickou 1 Kč. Nově navíc této výhody mohou využít také návštěvníci Fyzio Garden v centru Zlína. 

Jak nabídky využít? Stačí vyplnit registrační kartičku, kterou vám rádi dáme na recepci kteréhokoli centra, a sbírat razítka za masáže (razítka nemusíte sbírat pouze na jedné provozovně, ale v kterékoli níže uvedené, kartička je společná). Každou 11. masáž v libovolné provozovně a jakékoli hodnotě potom máte za zvýhodněnou 1 Kč.

Rezervujte si svou masáž:

KARLOVICE  ZLÍN

Kde můžete akční nabídku využít?

  • Wellness Horal, Velké Karlovice - oblíbené wellness centrum s termálními bazény, saunovým světem se saunovými rituály, kardio fitness, masážemi a beauty procedurami (součástí masáže je jednorázový celodenní vstup do wellness)
  • L-Spa hotelu Lanterna, Velké Karlovice - komornější relaxační centrum s bazénem, whirlpool, finskou saunou a nabídkou masáži i beauty procedur (součástí masáže je jednorázový celodenní vstup do L-Spa)
  • Fyzio Garden v Obchodním domě, Zlín - součást nového odborného centra zaměřeného na péči o tělo přímo v centru Zlína s nabídkou Masáží pro zdraví. Součástí je také fyzioterapeutické rehabilitační centrum.

Součástí masáží je také ručníkový servis a odpočinek při šálku výborného čaje dle výběru po masáži.