Cocktail bar Lanterna

 

Zpestřete si večerní program skvělým drinkem i příjemnou společností barmanů v Cocktail baru Lanterna. O sobotách se navíc můžete těšit na degustace, barmanské akce nebo tematické večery za doprovodu hudby.

Nechce se vám večer brzy spát? Zastavte se v Cocktail baru Lanterna, kde vám denně  nabízíme posezení s ochutnávkou míchaných koktejlů a jiných drinků.

Nabídka Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další. Nabídku stále upravujeme a rozšiřujeme o novinky, můžete si u nás pochutnat také na gastronomii hotelové restaurace. Pravidelně pořádáme sobotní tematické večery s ochutnávkou, posezením a hudbou.

Lukáš Hejlík o Cocktail baru Lanterna:  "Barů, kam zajít na skvělé signature drinky, tedy míst, kde tuší, co je to mixologie, tedy že je víc než menu osmi profláklých evergreenů, je u nás strašně málo. A tak takové hvězdy jako Cocktail bar Lanterna nabízí překvapivě velké pecky. Není to žádná hipsteřina, kluci Martin Trýska nebo Jiří Malina jsou na velmi vysoké úrovni, sledují českou barmanskou scénu, soutěží, učí se, posouvají. Takže rozhodně, pokud budete na Valachách a nebudete muset řídit, jděte do toho." - celý článek.

Otevírací doba

  • POZOR! Od 28. 9. 2020 bar dočasně uzavřen z důvodu vládních nařízení. Svůj oblíbený cocktail si můžete vychutnat v restauraci Lanterna

Sobotní večery v Cocktail baru Lanterna

V baru se konají také různé degustace, barmanské akce, tematické večery, diskotéky a party v různých stylech.

Oslavy, narozeniny,  firemní a jiné akce

Chcete se bavit, tančit, smát, zpívat a strávit příjemný večer s kamarády, přáteli, nebo kolegy z práce? Bar si můžete objednat na vaši soukromou akci, firemní večírek, svatbu či oslavu narozenin, nebo jen tak posedět s přáteli.

Bar nabízí 60 míst k sezení, taneční parket a bar, místnost je plně klimatizována. Cocktail bar vám rádi připravíme dle požadavku akce -  na taneční party, módní přehlídky, diskotéky, karaoke party, mobilní casina, konference, degustace, večeře, svatby, rauty a další.

Naši barmani

  • Jiří Malina je v baru od července roku 2014, s barem je ale spjat již delší dobu, kdy zde pracoval brigádně. Ve Spa hotelu Lanterna začínal jako saunér, svou barmanskou kariéru započal u P.S. Bar Catering.
  • Martin Trýska je v baru od listopadu roku 2016, před tím pracoval v Academy Baru v Kromeříži a u P.S. Bar Catering.

Naši barmani se zaměřují i na řízené degustace rumů, whisek a dalších destilátů. Provádí i školy míchání s ochutnávkou koktejlů, přípravy kávy a jejího servisu, ale také barmanský catering.

NÁŠ TIP pro hosty Cocktail baru: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. 

Gastronomie Spa hotelu Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.