Cocktail bar Lanterna

 

Zpestřete si večerní program skvělým drinkem i příjemnou společností barmanů v Cocktail baru Lanterna. Těšit se můžete také na degustace, barmanské akce nebo tematické večery za doprovodu hudby.

Bar nabízí 60 míst k sezení, taneční parket a bar, místnost je plně klimatizována. Cocktail bar vám rádi připravíme dle požadavku akce - na módní přehlídky, karaoke party, mobilní casina, konference, degustace, rauty a další.

Prostor Cocktail baru je možné využít pouze pro uzavřenou společnost od 20 osob s nabídkou tematických degustací vín a rumů aj.

Nabídka Cocktail baru Lanterna

Rádi Vám připravíme nabídku na míru - bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme pyšní na sbírku rumů a whisek, rádi vám připravíme také degustaci vín.

Lukáš Hejlík o Cocktail baru Lanterna:  "Barů, kam zajít na skvělé signature drinky, tedy míst, kde tuší, co je to mixologie, tedy že je víc než menu osmi profláklých evergreenů, je u nás strašně málo. A tak takové hvězdy jako Cocktail bar Lanterna nabízí překvapivě velké pecky. Není to žádná hipsteřina, kluci Martin Trýska nebo Jiří Malina jsou na velmi vysoké úrovni, sledují českou barmanskou scénu, soutěží, učí se, posouvají. Takže rozhodně, pokud budete na Valachách a nebudete muset řídit, jděte do toho." - celý článek.

Otevírací doba

Firemní a jiné akce

Chcete se bavit, tančit, smát, zpívat a strávit příjemný večer s kamarády, přáteli, nebo kolegy z práce? Bar si můžete objednat na vaši soukromou akci, firemní večírek, svatbu či oslavu narozenin, nebo jen tak posedět s přáteli.

NÁŠ TIP pro hosty Cocktail baru: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. 

Gastronomie Spa hotelu Lanterna

Pro uzavřenou společnost rádi připravíme občerstvení na míru. Nechejte se inspirovat třeba naší nabídkou cateringu.