Vánoce v Beskydech

Vánoce v Beskydech

Informace o ceně: od 12 490 Kč za osobu a pobyt

Termální bazény, saunový svět se saunovými rituály, masáže, lyžování, běžky, výborná gastronomie i bohatý doprovodný program pro dospělé i děti. Zkrátka přijeďte si užít Vánoce v Beskydech s celou rodinou bez shonu a starostí do Wellness hotelu Horal.

 CENÍK A REZERVACE

 Více informací také na rezervace@valachy.cz nebo +420 571 495 500.

Na co se můžete těšit? Bohatý doprovodný program pro celou rodinu:

  • ubytování ve Wellness hotelu Horal na 3 nebo 4 nocí (v termínu 22.-27. 12. 2023)
  • snídaně formou bufé, večeře formou studeného a teplého bufé
  • neomezený vstup do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, saunové rituály každý den, kardio fitness)
  • relaxační masáž 50´ + 10% sleva na další masáž (sleva bude uplatněna až na místě)
  • lyžování na Štědrý den na sjezdovce Horal zdarma (v závislosti na klimatických podmínkách, do 13:00), na ostatní dny 20% sleva na lyžování v rámci Ski regionu Valašsko díky Beskydy Valašsko Card (lyžování se slevou nejen na Horalu a Bílé (nová 6sedačková lanovka) a další výhody (po registraci a na vyžádání),
  • bezplatný shuttle servis, parkování, wifi
  • 20% sleva na kosmetické procedury v  Beauty Horal

Platí pro dospělé osoby na pevném lůžku (informace o tom, co vše je zahrnuto pro ubytované na přistýlce a děti najdete níže)

Další informace a cena

  • cena: od  12 490 Kč za osobu a pobyt
  • termín: 22.-27.12. 2023 (pobyty na 3 nebo 4 noci)
  • více informací k ubytování a službám v Horalu

 

CENÍK A REZERVACE

Pobyt dospělého na přistýlce zahrnuje: ubytování, snídani, večeři, štědrovečerní večeři (při pobytu 24. 12. 2023), vstup do Wellness Horal, lyžování na Štědrý den na sjezdovce Horal zdarma (v závislosti na klimatických podmínkách, do 13:00), vánoční program (dle nabídky). Pobyt dítěte zahrnuje:  ubytování, snídani, večeři, štědrovečerní večeři (při pobytu 24. 12. 2023), vstup do Wellness Horal, lyžování na Štědrý den na sjezdovce Horal zdarma (v závislosti na klimatických podmínkách, do 13:00), vánoční a animační program (dle nabídky)

Uvedené ceny platí při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Na tento zvýhodněný pobyt nelze čerpat žádné další zvýhodnění či slevy. V případě pokoje typu single příplatek 50 % k běžné ceně za osobu. V ceně není zahrnut poplatek z pobytu. V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírované menu o čtyřech chodech. Změna cen vyhrazena! Slevy nelze sčítat ani kumulovat.

 

Vánoce v Beskydech