Saunový svět Wellness Horal

 

Saunový svět Wellness Horal

Aktuální informace v souvislosti s COVID-19 ZDE.

Nechte se hýčkat v útulných prostorách saunového světa Wellness Horal ve Velkých Karlovicích. Naleznete zde tradiční i méně obvyklé relaxační procedury včetně unikátních saunovacích rituálů nebo saunování dětí. Každou první v sobotu v měsíci si můžete odpočinout i za svitu svíček při Saunové noci. Rádi uděláme vše pro to, abyste si u nás odpočinuli a načerpali nové síly.

Saunový svět je odpovědí na touhu většiny lidí po zdravějším a lepším životním stylu. Zároveň je ideálním doplňkem všech sportovních a pohybových aktivit, které můžete provozovat v okolní nádherné přírodě CHKO Beskydy i ve vnitřních prostorách hotelu Horal. Co může být příjemnějšího, než po celém dni stráveném na kole, túře či při golfové partii spočinout v sauně, whirlpoolu nebo se nechat hýčkat maséry?

NÁŠ TIP: Pro váš dokonalý odpočinek nabízíme také široké spektrum masáží včetně exotických s rodilými Thajkami, Filipínkami a Srí Lančany

NOVINKA: Tematické dny - od pondělí do pátku jsme pro vás připravili zvýhodněné nabídky relaxace ve Wellness Horal s řadou benefitů navíc (více informací).

VITAL BAR  //  SAUNOVÉ RITUÁLY  // SAUNOVÁNÍ DĚTÍ //  SAUNOVÁ NOC  //  ODPOČINKOVÁ ZÓNA

Ceník a  otevírací doba

  • Informace naleznete ZDE
  • saunový svět je klidovou a bezplavkovou zónou (při vstupu si můžete odložit plavky v připravených odkládacích prostorách u vchodových dveří, kde naleznete prostěradla k zapůjčení)
  • vstup je umožněn pouze návštěvníkům starším 14 let (kromě saunování dětí od 9:30 do 11:00).

Služby a procedury

Saunový svět Wellness Horal se rozkládá na dvou poschodích pod hlavní terasou hotelu Horal. První poschodí, nacházející se vedle šaten, je vyčleněno výhradně pro návštěvníky masáží. Nachází se zde sedm masérských místností a odpočinková terasa, kde je hostům po masáži nabídnut čajový servis a odpočinek. Ve druhém poschodí jsou k vám k dispozici tyto služby a procedury:

  • Sauna Dome s pravidelnou nabídkou saunových rituálů
  • Bylinková sauna
  • Bylinná parní lázeň
  • Ochlazovací bazén – vnitřní i venkovní
  • Whirlpool bazén s podvodními tryskami - vnitřní i venkovní
  • Tepidárium (suchá relaxační sauna, teplota vzduchu max. 38 °C včetně vyhřívaných lavic a podlahy)

Děkujeme, že dodržujete Návštěvní řád Wellness Horal.