Kardio fitness Wellness Horal

Kardio fitness Wellness Horal

Než si dopřejete relaxaci v termálních bazénech či saunovém světě, protáhněte si každý sval v těle, udělejte něco pro svou kondici. Naše klimatizované kardio fitness studio vám nabízí vše pro váš plnohodnotný trénink - speciální stroje, činky i další pomůcky. Může se stát vhodným doplňkem pro sportovce při jejich přípravě i zájemce o rekreační sport.

Kardio fitness se nachází v proskleném sále nad termálními bazény. Výhled na bazény i venkovní prostory je příjemným zpestřením pobytu v cvičebním sále.

Ceník a otevírací doba

  • informace naleznete ZDE

Vybavení kardio fitness

Kardio fitness je vybaveno přístroji značky Panatta sport. Tato značka patří k absolutní špičce v oblasti vybavení fitness center.

  • Posilování: horizontální leg press, leg extension, olympic flat bench, jungle machine, fully adjustace bench, adjustable lunch board, iperxtension 45° Bench, jednoruční činky různé váhy, lavice
  • Indoor cycling: Star Bike
  • Kardio stroje: horizontal bike, runner, trenažer Elliptical
  • Další pomůcky: bosu, žíněnky, podložky

POZOR! Pro vstup do fitness studia je nezbytné použít sportovní oblečení a obuv (nikoli plavky!). Z hygienických důvodů, prosíme, používejte při cvičení na strojích ručníky. Jsou pro vás připraveny k zapůjčení na vyhrazeném místě. K dispozici je i barel s pitnou vodou.

Děkujeme, že dodržujete Návštěvní řád Wellness Horal.

Kardio fitness Wellness Horal