NÁŠ TIP: Dárky pro obchodní partnery i zaměstnance

 

NÁŠ TIP: Dárky pro obchodní partnery i zaměstnance

Potěšte své obchodní partnery nebo zaměstnance pěkným vánočním dárkem a vyberte si ze široké nabídky služeb Resortu Valachy. Dárkové poukazy dodáváme také s obálkou a průvodním dopisem s věnováním, nechat doručit si je ale můžete také online. Více informací k dárkovým poukazům.

Firemní fakturace je vždy individuální.

HODNOTOVÝ POUKAZ  //  WELLNESS A MASÁŽE  //  POBYT NA LANTERNĚ A HORALU  //  RELAXAČNÍ NEDĚLE  //  ZÁŽITKOVÉ POBYTY  //  KURZY VAŘENÍ VE ZLÍNĚ

Nejoblíbenější dárkové poukazy:

Hodnotový dárkový poukaz

Nejste si jistí, čím konkrétně byste udělali radost? Zvolte poukaz v předem zvolené nominální hodnotě - obdarovaný si tak sám vybere, za co vouchery "utratí".  Voucher lze použít na libovolnou službu Resortu Valachy (ubytování, gastronomie, wellness, ostatní služby). Minimální hodnota poukazu je 1 000 Kč.

>> Koupit poukaz


Wellness a masáže

Udělejte radost a věnujte odpočinek ve wellness s termálními bazény, saunovým světem, jedinečnými saunovými rituály a kardio fitness  doplněný o kosmetické ošetření, proceduru nebo masáž dle výběru.  K nejoblíbenější nabídce patří Wellness den pro zdraví s masáží ve Wellness hotelu Horal a Spa day s masáží ve Spa hotelu Lanterna doplněné o vícechodové obědové menu.

>> Koupit poukaz


Pobyt ve Spa hotelu Lanterna nebo Wellness hotelu Horal na zvolený počet nocí

Potěšte pobytem v komfortním Spa hotelu Lanterna nebo Wellness hotelu Horal s rodinnější atmosférou a dopřejte obdarovanému relaxaci ve wellness centru, saunovém světě a kardiofitness doplěnou o vynikající krajovou gastronomii v moderním pojetí.

>> Koupit poukaz do Wellness hotelu Horal  //  Spa hotelu Lanterna


Relaxační neděle

Dopřejte příjemný start do nového týdne s pobytem z neděle na pondělí ve Wellness hotelu Horal nebo Spa hotelu Lanterna. Pobyt zahrnuje polopenzi i relaxaci ve dvou wellness centrech s termálními bazény a saunovým světem za zvýhodněnou cenu.

>> Koupit poukaz do Wellness hotelu Horal  //  Spa hotelu Lanterna


Zážitkové pobyty

Věnujte chvíle plné zážitků při vysoké gastronomii, příjemném setkávání s mistry ve svém oboru, relaxaci i aktivním pobytu. Ve Spa hotelu Lanterna nabízíme také pro rok 2020 řadu zážitkových pobytů: Kurz etikety s Ladislavem Špačkem, povídání s Janem Čenským, Zbigniewem Czendlikem, Radimem Uzlem, Naďou Labanovou, nebo sportovní aktivity s Hankou Kynychovou a Milošem Škorpilem.

>> Koupit poukaz na kulturní a gastronomické akce //  sportovní pobyty


NÁŠ TIP: Škola vaření Bistrotéky valachy

Vyberte si z pestré nabídky velmi oblíbených kuchařských kurzů naší zlínské Bistrotéky Valachy. Kurzy jsou určeny pro začínající i pokročilejší kuchaře a kuchařky a vedeny zkušenými lektory v profesionálně vybaveném kuchařském studiu. 

>> Koupit poukaz


   CELÁ NABÍDKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ