U nás jsou děti vítány. Resort Valachy poskytuje vynikající zázemí pro pohodovou rodinnou rekreaci. Nabízíme řadu služeb a aktivit pro rodiny s dětmi. Díky termálním bazénům Wellness Horal se u nás nebudete s dětmi nudit ani po setmění nebo při nepříznivém počasí.

Rodinám s dětmi vycházíme maximálně vstříc, ať už nejrůznějšími výhodami zahrnujícími ubytování dětí do 12 nebo 15 let v rámci řady zvýhodněných pobytů, až po vybavení a služby našich baby friendly hotelů.

Pro děti nabízíme také animační programy u hotelu Horal, pokud byste si chtěli udělat romantickou chvilku jen ve dvou, nabízíme také individuální hlídání dětí.

 

  • Nekuřácké prostředí
    Kompletní zákaz kouření platí ve všech prostorách hotelů Horal a Lanterna, a to včetně restauračních zařízení. V hotelu Galik je umožněno kouření jen velmi omezeně, mimo restauraci.
  • Vybavení pro nejmenší děti
    V hotelech Lanterna a Horal lze objednat na pokoj dětskou postýlku a v restauracích využít dětské jídelní stoličky. Lanterna nabízí i zapůjčení dětských chůviček. V obou hotelech nabízíme speciální dětské menu, v rámci večeří formou bufé jsou vždy i jídla vhodná pro naše malé hosty.

Aktivity pro rodiny s dětmi

Termální bazény Wellness Horal

Užijte si s dětmi koupání v termálních bazénech se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C, děti potěší vodní atrakce v relaxačním bazénu (jeskyně, divoká řeka, chrliče..), nechybí brouzdaliště a také dětský koutek.

>> více informací

Saunování dětí ve Wellness Horal

Denně od 9:30 do 11:00 je saunový svět vyhrazen našim malým návštěvníkům.

Vždy v 10:00  se koná dětský saunový rituál.

>> více informací


Bazén v L-Spa hotelu Lanterna

Hosté Spa hotelu Lanterna mohou využít také krytý bazén s hydromasážními tryskami ve Spa hotelu Lanterna. S dětmi zde můžete navštívit i saunový svět (do 17 hodin). 

>> více informací

Dětská hřiště

  • NOVINKA: Herní zóna pro rodiče s dětmi u Bistra Razula
  • Kulíškovo hřiště u hotelu Pod Javorem s obřím pískovištěm a dřevěnými hracími prvky
  • Hřiště pro děti vyrostlo také ve spolupráci s Kofolou a společností Moje chytré dítě nad rezidencí C hotelu Horal: najdete zde logické hry pro menší i větší děti, klouzačka, houpačky, kolotoč, logické hry a další.

 


Kulíškova naučná stezka a Stezka valašských strašidel a pohádkových bytostí

Vydejte se s dětmi na výpravu za dobrodružstvím! Oblíbená Kulíškova naučná stezka vás zavede  za kulíškem - nejmenší sovou žijící v CHKO Beskydy. Naučná stezka se zábavnými hracími prvky v délce 2,5 km vede přírodou okolo hotelu Horal, díky nenáročnému profilu ji zvládnou i malé děti či rodiče s kočárky. NÁŠ TIP: Kulíškovo menu na hotelu Horal, ke kterému dostanete malého plyšového kulíška.

>> Kulíškova naučná stezka 

NOVINKA: Nově jsme pro vás připravili také Stezku valašských strašidel a pohádkových bytostí (nezapomeňte pevnou obuv, trasa není vhodná kvůli prudšímu terénu pro kočárky!)

>> více informací

Hledej poklad na Razule

Děti jistě vyrazí na túru ochotněji, když je nalákáte na hledání pokladu. Připravili jsme pro vás trasu založenou na principu geocachingu (vyrazit na ni ale můžete i bez GPS navigace) v délce 6 km, která je vhodná pro menší děti školního věku.

Cestou navštívíte třeba rozhlednu Miloňová, zvoničku a další místa s krásnými výhledy do oklí. Start i cíl trasy je nově na Razule (dříve u hotelu Galik).

>> více informací


Kurzy pečení pizzy (nejen) pro děti

Zpříjemněte si rodinné odpoledne v Bistru Razula novinkou: naučte se péct výbornou domácí pizzu! Kurzem vás provede výkonný šéfkuchař Spa hotelu Lanterna Josef Tydlačka, který stojí také za novým gastronomickým konceptem Bistra Razula a je to právě on, kdo pro vás o víkendu peče stále oblíbenější a poctivou pizzu. Nutná rezervace předem.

>> více informací

Zábava ve Ski areálu Razula

Dospělým i dětem nabízíme výuku lyžování na lyžích i snowboardu ve Ski areálu Razula. Při dobrých sněhových podmínkách si můžete užít nezapomenutelnou jízdu na speciálních gumových člunech - snowtubing.

>> více informací


VALACHY DĚTEM

 Po celý rok pořádáme pro děti již tradiční akce: rozlučte se se zimní sezónou při Maškarní lyžovačce, užijte si Zábavnou neděli (nejen) s golfem a zažijte kouzelnou atmosféru Pohádkové cesty lesem.

> více informací

VALACHY TOUR také pro děti

Nechejte děti poměřit síly se svými vrstevníky, zažít tu pravou soutěžní atmosféru závodu a potkat se se známými sportovci. Během roku ve Velkých Karlovicích pořádáme seriál 4 závodů, jejichž součástí jsou také závody pro děti.

> více informací

Krmení oveček

Mimořádný zážitek nejen pro děti! Stádo oveček se od jara do podzimu zdržuje na loukách kolem Golfového hřiště Horal. Nejvíce se jim zavděčíte starým chlebe, využít můžet také automat na krmivo na pastvině za hotelem Horal (na trase Kulíškovy naučné stezky)

Dětské koutky a bowling

Ve všech hotelech Resortu Valachy jsou k dispozici dětské koutky s hračkami.

S většími dětmi můžete uspořádat rodinný turnaj v bowlingu ve Wellness hotelu Horal.

Kompletní seznam všech aktivit dostupných v Resortu Valachy a okolí najdete ZDE.

 

Individuální hlídání dětí

Užijte si tolik vzácné chvíle jen ve dvou s pocitem, že je o Vaše děti dobře postaráno. Zkušené “hlídací tety” se zkušenostmi z dětských školek můžete využít ke hlídání svých malých ratolestí od 9 hodin ráno do 22. hodiny večerní.Dle Vašeho přání s nimi vyjdou na výlet po okolí nebo třeba pohlídají dítko spící na hotelu. Službu rezervujte s denním předstihem.

  • Cena: 390 Kč / 1 hodina (1 - 3 děti) * 690 Kč / 2 hodiny * 990 Kč / 3 hodiny * 1 290 Kč / 4 hodiny