Víceúčelové sportovní hřiště se nachází pod hlavní terasou hotelu Horal vedle prosklené haly s termálními bazény Wellness Horal.

Hřiště je vybaveno umělou trávou prosypávanou pískem (Jutagrass 4Play). Lze je využít pro tenis, malý fotbal, floorball, volejbal, streetball, nohejbal a jiné míčové hry.

Otevírací doba:

  • Letní prázdniny: denně 10:00 – 20:00*
  • Květen, červen, září: denně 10:00-18:00 (dle počasí)

* POZOR! V období letních prázdnin pořádáme na hřišti lekce tenisu pro děti  (středa, čtvrtek a pátek vždy 10:00 a 17:00, úterý v 10:00) - v těchto časech je hřiště rezervováno pro ně. Více informací a rezervace zde.

Hřiště si rezervujte s dostatečným předstihem, abychom jej mohli dle vašich potřeb připravit. Rezervace na: wellness-recepce@valachy.cz nebo tel: +420 571 495 570.

NOVINKA: Lekce tenisu pro děti - individuální i skupinové lekce pro děti 4-10 let. Více informací zde.

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.