Zimní pobyty

Ze sjezdovky rovnou do vyhřátého bazénu. Prožijte jedinečnou atmosféru zimní dovolené v Beskydech a užijte si krásy zasněžených českých hor i komfortu dvou wellness center.

Vychutnejte si Vánoční pobyty i Silvestr v příjemné atmosféře Resortu Valachy s bohatým doprovodným programem a utečte stresu i starostem,  nebo vyrazte na zimní dovolenou s celou rodinou o jarních prázdninách. 

 NÁŠ TIP: Resort Valachy nabízí komfortní ubytování, odpočinek ve wellness s termálními bazény se slanou vodou, saunovým světem a jedinečnými saunovými rituály. Přímo u Wellness hotelu Horal a kousek od Spa hotelu Lanterna se nachází Ski areál Razula s upravovanými sjezdovkami, na své si přijdou také běžkaři - kolem resortu vede několik desítek kilometrů upravovaných stop.

Nabídka týdne
Prožijte Vánoce 2021 v Beskydech a vychutnejte si nadílku plnou odpočinku a hýčkání v Resortu Valachy. Pobyt nabízíme v termínu 22.-26. 12. 2021.         …
Více o nabídce
od 12 990 Kč za osobu/4 noci
Zvýhodněný pobyt ve Spa hotelu Lanterna v Beskydech v termínu 19.-23. 12. 2021. Předvánoční pobyt ve Velkých Karlovicích možno využít pro pobyt již od 1 noci.
Více o nabídce
od 1 990 Kč za osobu a noc
Prožijte vánoční svátky s celou rodinou ve Spa hotelu Lanterna v Beskydech. Štěpánský pobyt nabízíme v termínu 26.-29. 12. 2021.
Více o nabídce
od 5 490 Kč za osobu/2 noci
Užijte si poslední dny roku 2020 v Resortu Valachy s lyžováním, wellness a speciálním programem. Prožijte nezapomenutelný Silvestr v Beskydech přesně podle vašich představ s…
Více o nabídce
od 3 490 Kč za osobu a noc