Zimní pobyty

Ze sjezdovky rovnou do vyhřátého bazénu. Prožijte jedinečnou atmosféru zimní dovolené v Beskydech a užijte si krásy zasněžených českých hor i komfortu dvou wellness center.

Vychutnejte si Vánoční pobyty i Silvestr v příjemné atmosféře Resortu Valachy s bohatým doprovodným programem a utečte stresu i starostem,  nebo vyrazte na zimní dovolenou s celou rodinou o jarních prázdninách. 

 NÁŠ TIP: Resort Valachy nabízí komfortní ubytování, odpočinek ve wellness s termálními bazény se slanou vodou, saunovým světem a jedinečnými saunovými rituály. Přímo u Wellness hotelu Horal a kousek od Spa hotelu Lanterna se nachází Ski areál Razula s upravovanými sjezdovkami, na své si přijdou také běžkaři - kolem resortu vede několik desítek kilometrů upravovaných stop.

Nabídka týdne
Zimní dovolená na 3, 4 a 7 nocí v Beskydech a s ubytováním dětí zdarma: skipas, neomezené wellness, masáž, výborná gastronomie a spoustu další zábavy za…
Více o nabídce
od 8 990 Kč za osobu/3 noci
Zvýhodněné ubytování v termínech 5.-9. 4., 11.-16. 4., 18.-23. 4., 9.-14. 5., 16.-21. 5. 2021 ve Spa hotelu Lanterna. Využijte jedinečné příležitosti strávit na Vala…
Více o nabídce
od 3 980 Kč za osobu/3 noci