Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových - pro začátečníky i pokročilé

 

Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových - pro začátečníky i pokročilé

Místo: Spa hotel Lanterna
Informace o ceně: od 8 490 Kč za osobu/pobyt

Naučte se správně běhat pod vedením ikony českého běhu Miloše Škorpila a osvojte si znalosti o vhodné výživě (nejen) sportovců v podání Dany Škorpilové. Čekají vás 4 dny v nádherné beskydské přírodě plné techniky běhu, tréninků, společných výběhů i následné relaxace v termálních bazénech a ve wellness. Pobyt je vhodný jak pro začátečníky, tak také mírně pokročilé či pokročilé. 

4denní pobyt s profesionální běžeckou přípravou ultramaratonce, trenéra a vášnivého běžce Miloše Škorpila vás naučí správně běhat a posune váš běh zase o kousek dál. Svérázný trenér vám pomůže zlepšit techniku, poradí, jak zapracovat na vytrvalosti, jak se připravit na velký závod nebo jak si udělat tréninkový plán přesně pro sebe. Dana Škorpilová, trenérka fitness a výživová poradkyně zase poradí, co jíst a nejíst, abyste byli zdraví, plní energie a dobře se vám běhalo. A tohle všechno doplníte relaxací v termálních bazénech a saunovém světě.

NÁŠ TIP: Při ubytování v termínu 1. 9.-20. 12. 2020 si můžete k pobytu navíc užít lekce jógy a Aqua fitness v ceně. Více informací.

Dle nařízení vlády ze dne 8. 10. 2020 jsou po nadcházející 2 týdny naše wellness centra mimo provoz (kromě nabídky masáží a kosmetiky), je omezena provozní doba restaurací a barů, které se nyní uzavírají po 20. hodině. Podrobnější informace a konkrétní opatření, která děláme proto, aby byl váš pobyt u nás bezpečný naleznete zde: AKTUÁLNÍ INFORMACE COVID-19Děkujeme, že respektujete všechna současná nařízení. 

Termíny a místo

 • 11.-14. 10. 2020 (nutná včasná rezervace, kapacita omezena na 25 míst) +  v ceně navíc také startovné na BĚHEJ VALACHY 2020 - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!
 • 15.-18. 10. 2020 (nutná včasná rezervace, kapacita omezena na 25 míst) + v ceně navíc také startovné na BĚHEJ VALACHY 2020 - TERMÍN OBSAZEN!
 • Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice

Co vás čeká

 • ubytování ve Spa hotelu Lanterna**** na 3 noci (pokoj Standard, při ubytování 1 osoby samostatně na pokoji příplatek 600 Kč / noc)
 • snídaně formou bufé doplněná o superpotraviny, které vám dodají elán
 • lahodné večeře s teplým a studeným bufé
 • Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových
  • technika běhu s Milošem Škorpilem, rozvoj vytrvalosti, tvorba tréninkových plánů, tipy jak se připravit na závod a jak relaxovat po běhu
  • výživové poradenství Dany Škorpilové, tipy na doplňkové cvičení při běhu
  • videoanalýza běhu
 • neomezený vstup do hotelového L-Spa s bazénem a saunami
 • neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, kardio fitness a saunovými rituály

O Daně a Miloši Škorpilových

Miloš Škorpil je ikonou českého běhu. Ultramaratonec, běžec, trenér a velký propagátor správného běhání už 3x oběhl Českou republiku, běžel z Prahy do Vídně, na Sněžku nebo do Drážďan. Založil Běžeckou školu a se svou ženou Danou se věnuje nejen běhu, ale také správné výživě při sportu a vůbec zdravému rozpoložení mysli. Perličky? 314 kilometrů uběhl za 48 hodin, je mu 64 let a vypadá na 40.

Dana Škorpilová je trenérkou fitness a výživovou poradkyní. Zabývá se tím, co jíst a nejíst, abyste byli zdraví, plní energie a dobře se vám běhalo. Je dvojnásobnou vítězkou souteže Do formy s časopise Muscle & Fitness.

Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚNOVAT JAKO DÁREK