TIP NA VÝLET: Unipar s unikátní výrobou svíček

TIP NA VÝLET: Unipar s unikátní výrobou svíček

Nechejte se okouzlit krásou originálních svíček prémiové kvality ve společnosti Unipar v Rožnově pod Radhoštěm - 20 minut cesty autem z Velkých Karlovic. Udělejte si výlet s exkurzí do výrobny svíček, podívejte se pod ruce kvalifikovaným zaměstnancům, kteří ručně svíčky dekorují a nechejte se inspirovat kolekcí pro nadcházející rok i exkluzivní limitovanou kolekcí svíček dodávaných do luxusních hotelů.

Unipar je rodinnou firmou s tradicí od roku 1992, která má díky technologii tisku s ručním dotvářením a špičkové kvalitě zákazníky po celém světě.

Exkurze do výrobny svíček

Po celý rok se můžete s výrobou seznámit při exkurzi, během níž uvidíte celý proces od přípravy surovin až po zdobení. Budete překvapeni technologiemi, které celou výrobu provází.

S průvodcem nahlédnete i do galerie svíček, která představuje ty nejzajímavější zakázky z limitovaných edic: svíčky dodávané do luxusních hotelů v Evropě, Americe, Dubaji i jinde po světě, ale také individuálně zaměřené výrobky pro firmy, svatby či svíčky s osobní tématikou. Věděli jste například, že svíčky z Uniparu putovaly dokonce i na anglický královský dvůr?  

V budově je i prodejna, v níž si můžete prohlédnout a koupit svíčky z aktuálních kolekcí, ale také kolekcí pro nadcházející rok a exkluzívní edici svíček svázaných s tradicí českého skla a křišťálu. Nenechejte si to ujít, návštěva obchodu je opravdu inspirativním zážitkem.

Se svíčkami Unipar se můžete setkat také v hotelech Resortu Valachy, příjemnou intimní atmosféru dotváří především ve wellness centrech.

Kontakt

  • Prodejna: Po - Pá 9:00 - 17:30, So 9:00 - 13:00, Svátky 9:00 - 13:00 (po domluvě i v jiné časy - tel. +420 602 733 814)
  • Exkurze: Po - Pá 9:00 - 17:30 (skupiny nad 15 osob na objednání - tel. +420 571 653 121)
  • Svíčky z Uniparu jsou k zakoupení také v e-shopu www.unipar.cz
TIP NA VÝLET: Unipar s unikátní výrobou svíček