Ohlédnutí za Pohádkovou cestou lesem

Ohlédnutí za Pohádkovou cestou lesem

Pohodová atmosféra plná úsměvů a rozzářených dětských očí - tak vypadal další ročník Pohádkové cesty lesem, který se uskutečnil v neděli 9. 6. 2019 u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Zúčastnilo se jej na 500 dětí, které nejvíce nadchl Požárník Sam, Pepek námořník, Anna a Elsa i Sněhurka s malými trpaslíky.

Celý den zpestřovaly program také děti ze ZUŠ Karolinka pod vedením Míši Jochcové - představili se malí i velcí bubeníci se svým vystoupením.

Novinkou tohoto ročníku bylo pohádkové menu se spoustou dobrot, které připravil Spa hotel Lanterna. Naše poděkování směřuje také firmě Lipta - TDP ze Vsetína za ušití a zapůjčení kostýmů, stejně jako našim dalším partnerům a dodavatelům.

Další chystané akce pro děti:

  • 15. 6. 2019 BIKE VALACHY (závody v 7 věkových kategoriích pro děti - nejmladšími závodníky jsou děti do 2 let, 2 tratě různé délky a náročnosti pro dospělé)
  • 2.-3. 8. 2019  VALACHY MAN (závody v 7 věkových kategoriích pro děti - nejmladšími závodníky jsou děti do 2 let, závod pro dospělé i štafety)
  • 21.-27. 8. 2019 TÝDEN KULTURY NA VALAŠSKU - 7 dní plných kulturních zážitků: Dušek, Roden, Krausová, Poullain, Cirk La Putyka, pro děti: Michal Nesvadba a jeho Kouzelná školka
  • 4.-6. 10. 2019 KARLOVSKÝ GASTROFESTIVAL (3,5 km chutí a vůní pro všechny milovníky (nejen) valašské kuchyně - zážitek pro celou rodinu)
  • 19. 10. 2019 BĚHEJ VALACHY (závody v 7 věkových kategoriích pro děti - nejmladšími závodníky jsou děti do 2 let, 2 tratě různé délky a náročnosti pro dospělé)

Partneři VALACHY DĚTEM