Z. Czendlik a V. M. Kopecká: Večer (před)tříkrálový aneb jak to bylo od Dušiček po Hromnice

Informace o ceně: 1 490 Kč za osobu

Nenechte si ujít jedinečný podvečer po boku charismatického kněze Zbigniewa Czendlika a oblíbené farářky Martiny Viktorie Kopecké, která zazářila v taneční soutěži StarDance. Společně s nimi nahlédnete do církevních tradic spjatých s obdobím od Dušiček až k Hromnicím, poznáte jejich rodinné zvyky, které si předávají z generace na generaci, a ochutnáte také tradiční kulinářské speciality. Tento večer je navíc výjimečný také tím, že naši dva hosté spolu běžně nevystupují.

Termín a místo

  • 5. 1. 2023, od 17:00 (délka programu cca 2 hodiny, omezený počet míst)
  • Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice

Co vás čeká?

  • příjemné povídání s oblíbeným knězem Zbigniewem Czendlikem a sympatickou farářkou Martinou Viktorií Kopeckou,
  • nahlédnutí do církevních tradic provázejících období Dušiček až k Hromnicím i rodinné zvyky patřící k tomuto období tak, jak je znají sami průvodci večerem,
  • ochutnávka tradičních specialit z knihy Vánoční tradinář, jehož je Martina Viktorie Kopecká (společně s Martinou Boledovičovou) spoluautorkou: vyzkoušíte třeba dušičky z kynutého těsta, ořechové rohlíčky, smaženou kroketu ala houbový Kuba, bagetku s pečenou husou,  Tříkrálový punč a další.

Cena

  • 1 490 Kč za osobu a program 
NÁŠ TIP: Spojte zajímavý program také s neomezenou relaxací a vychutnejte si první lednové dny v komfortu Spa hotelu Lanterna. V tomto termínu nabízíme Tříkrálový pobyt. Více informací a rezervace ZDE.

KOUPIT JAKO DÁREK