Běžecká škola Miloše Škorpila

 

Běžecká škola Miloše Škorpila

Místo: Spa hotel Lanterna
Informace o ceně: od 7 990 Kč za osobu/pobyt

Naučte se správně běhat pod vedením ikony českého běhu Miloše Škorpila. Čekají vás 4 dny v nádherné beskydské přírodě plné techniky běhu, tréninků, společných výběhů i následné relaxace v termálních bazénech a ve wellness.

4denní pobyt s profesionální běžeckou přípravou ultramaratonce, trenéra a vášnivého běžce Miloše Škorpila posune váš běh zase o kousek dál. Svérázný trenér vám pomůže zlepšit techniku, poradí, jak zapracovat na vytrvalosti, jak se připravit na velký závod nebo jak si udělat tréninkový plán přesně pro sebe. Tohle všechno doplníte relaxací v termálních bazénech a saunovém světě.

Pobyt je určen mírně pokročilým a pokročilým běžcům

Termín a místo

  •  10. – 13. 10. 2019 (nutná včasná rezervace, kapacita omezena na 25 míst)
  • Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice

Co vás čeká

  • ubytování ve Spa hotelu Lanterna**** na 3 noci (pokoj Standard, při ubytování 1 osoby samostatně na pokoji příplatek 600 Kč / noc)
  • snídaně formou bufé doplněná o superpotraviny, které vám dodají elán
  • lahodné večeře s teplým a studeným bufé
  • Běžecká škola Miloše Škorpila – technika běhu, rozvoj vytrvalosti, tvorba tréninkových plánů, tipy jak se připravit na závod a jak relaxovat po běhu,
  • neomezený vstup do hotelového L-Spa s bazénem a saunami
  • neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, kardio fitness a saunovými rituály (hotel Horal 3,5 km od Lanterny)

O Miloši Škorpilovi

Miloš Škorpil je ikonou českého běhu. Ultramaratonec, běžec, trenér a velký propagátor správného běhání už 3x oběhl Českou republiku, běžel z Prahy do Vídně, na Sněžku nebo do Drážďan. Založil Běžeckou školu a se svou ženou Danou se věnuje nejen běhu, ale také správné výživě při sportu a vůbec zdravému rozpoložení mysli. Perličky? 314 kilometrů uběhl za 48 hodin, je mu 64 let a vypadá na 40.

Úžasnou atmosféru Běžecké školy ve Velkých Karlovicích si můžete prohlédnout na fotkách nebo na videu.

 

Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.