Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových - pro mírně pokročilé a pokročilé - připravujeme jiný termín

 

Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových - pro mírně pokročilé a pokročilé - připravujeme jiný termín

Místo: Spa hotel Lanterna
Informace o ceně: od 7 990 Kč za osobu/pobyt

Na základě nařízení vlády ČR je tento pobyt zrušen. Běžecký kemp se uskuteční v jiném termínu. Děkujeme za pochopení.

Naučte se správně běhat pod vedením ikony českého běhu Miloše Škorpila a osvojte si znalosti o vhodné výživě (nejen) sportovců v podání Dany Škorpilové. Čekají vás 4 dny v nádherné beskydské přírodě plné techniky běhu, tréninků, společných výběhů i následné relaxace v termálních bazénech a ve wellness.

4denní pobyt s profesionální běžeckou přípravou ultramaratonce, trenéra a vášnivého běžce Miloše Škorpila posune váš běh zase o kousek dál. Svérázný trenér vám pomůže zlepšit techniku, poradí, jak zapracovat na vytrvalosti, jak se připravit na velký závod nebo jak si udělat tréninkový plán přesně pro sebe. Dana Škorpilová, trenérka fitness a výživová poradkyně zase poradí, co jíst a nejíst, abyste byli zdraví, plní energie a dobře se vám běhalo. A tohle všechno doplníte relaxací v termálních bazénech a saunovém světě.

Pobyt je určen mírně pokročilým a pokročilým běžcům

NÁŠ TIP: Věnujte Běžeckou školu M. a D. Škorpilových jako dárek. Dárkové poukazy můžete zakoupit zde.

Termín a místo

 • 26.-29. 3. 2020 (nutná včasná rezervace, kapacita omezena na 25 míst, pro mírně pokročilé běžce) - aktuálně zrušeno, připravujeme nový termín
 • 15.-18. 10. 2020 (nutná včasná rezervace, kapacita omezena na 25 míst) + v ceně navíc také startovné na BĚHEJ VALACHY 2020
 • Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice

Co vás čeká

 • ubytování ve Spa hotelu Lanterna**** na 3 noci (pokoj Standard, při ubytování 1 osoby samostatně na pokoji příplatek 600 Kč / noc)
 • snídaně formou bufé doplněná o superpotraviny, které vám dodají elán
 • lahodné večeře s teplým a studeným bufé
 • Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových
  • technika běhu s Milošem Škorpilem, rozvoj vytrvalosti, tvorba tréninkových plánů, tipy jak se připravit na závod a jak relaxovat po běhu
  • výživové poradenství Dany Škorpilové, tipy na doplňkové cvičení při běhu
  • videoanalýza běhu
 • neomezený vstup do hotelového L-Spa s bazénem a saunami
 • neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, kardio fitness a saunovými rituály (v termínu 22.-27. 3. 2020 odstávka Wellness Horal, hotel Horal 3,5 km od Lanterny)

NÁŠ TIP: Začátečníkům doporučujeme Běžeckou školu Miloše a Dany Škorpilových v termínu 23. – 26. 3. 2020.

O Daně a Miloši Škorpilových

Miloš Škorpil je ikonou českého běhu. Ultramaratonec, běžec, trenér a velký propagátor správného běhání už 3x oběhl Českou republiku, běžel z Prahy do Vídně, na Sněžku nebo do Drážďan. Založil Běžeckou školu a se svou ženou Danou se věnuje nejen běhu, ale také správné výživě při sportu a vůbec zdravému rozpoložení mysli. Perličky? 314 kilometrů uběhl za 48 hodin, je mu 64 let a vypadá na 40.

Dana Škorpilová je trenérkou fitness a výživovou poradkyní. Zabývá se tím, co jíst a nejíst, abyste byli zdraví, plní energie a dobře se vám běhalo. Je dvojnásobnou vítězkou souteže Do formy s časopise Muscle & Fitness.

Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

VĚNOVAT JAKO DÁREK