Kurzy pečení pizzy (nejen) pro děti

Kurzy pečení pizzy (nejen) pro děti

Zpříjemněte si rodinné odpoledne na Valašsku a naučte se péct výbornou domácí pizzu! Kurzem vás provede šéfkuchař Josef Tydlačka a zapojit se mohou dospělí i děti.

Celou nabídku kurzů, které v Resortu Valachy pořádáme, najdete ZDE.

Více informací o kurzech

  • Kurzy probíhají ve vybraných termínech vždy 10:30-12:00 nebo 10:00-11:30
  • Kde: hotel Galik, Velké Karlovice
  • Cena: 690 Kč za osobu
  • Doporučený věk: vhodné pro dospělé i děti cca od 4 let, zúčastnit se mohou samozřejmě také jednotlivci

Na kurzu se naučíte výrobu pizzy - od chystání těsta až po práci s ním včetně nahazování, ale i přípravu vlastního rajčatového základu. Ozdobit si ji budete moci dle vlastní chuti surovinami, které k pizze neodmyslitelně patří.

Kromě nových zážitků a dovedností si z kurzu odnesete také vlastnoručně vyrobenou pizzu (kterou si můžete rovnou vychutnat k obědu nebo si ji odnést v krabici), čeká na vás ale také certifikát o přijetí do cechu pekařského a spousta zábavy.

Omezená kapacita (max. 20 míst), kurz se koná při minimálním počtu 10 osob. Nutná rezervace předem!

Nutná rezervace předem na tel. +420 571 477 300 nebo e-mailu rezervace@valachy.cz.

KOUPIT JAKO DÁREK

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.

Kurzy pečení pizzy (nejen) pro děti