Odpolední kroužek lyžování pro děti

Odpolední kroužek lyžování pro děti

Přihlašte děti na 5 lekcí lyžování a dopřejte jim tak zážitek plný pohybu na čistém horském vzduchu ve Velkých Karlovicích. Kroužek vedou zkušení instruktoři Lyžařské školy u sjezdovky Horal a je určen pro všechny děti ve věku 4-14 let. U těch, kteří stojí na lyžích poprvé nebo ještě neměli moc času seznámit se s nimi seznámit, se budou soustředit hlavně na samostatnost, zastavení na povel, zatáčky a nástup či výstup z vleku. Pokud máte doma už pokročilého sportovce, rádi s ním vypilují techniku - třeba smýkaný nebo řezaný oblouk, free style.  Součástí každé lekce je také rozcvička a pauza na teplý čaj (případně svačinku z domu).

Přihlášky posílejte nejpozději do 23. 12. 2023 společně s níže uvedenými informacemi na e-mail lyzarskaskola@valachy.cz nebo volejte na +420 778 111 200:

Odpolední kroužek lyžování pro děti

  • Místo výuky: rodinná sjezdovka Horal u Wellness hotelu Horal
  • Termíny lekcí (středa nebo úterý): 3. 1.,10. 1., 17. 1., 24. 1. a 30. 1. 2024 , vždy 16:00-17:00 (celkem tedy 5 lekcí)
  • Pro koho je kroužek určen: děti 4-14 let, začátečníci i pokročilí (děti budou rozděleny na 2 skupiny dle úrovně lyžování)
  • Cena: 3 100 Kč za dítě
  • V ceně je zahrnuto: lekce s instruktorem (5 hodin na svahu ve skupince 3-6 dětí na 1 instruktora), skipas, zapůjčení helmy a rozlišovací vesty, teplý čaj, možnost zapůjčení výbavy za zvýhodněnou cenu 500 Kč/celý kroužek
  • Cena nezahrnuje: úrazové pojištění, dopravu, svačinu

Co když nebudete moci přijít? V případě, že nebudete moci na některou z lekcí dorazit, dáme vám pro děti 2hodinový skipas, který mohou využít v kterýkoli jiný den zimní sezony 2023/2024.

NÁŠ TIP: Pokud vám termíny kroužku nevyhovují nebo byste si výuku rádi prodloužili, využijte našich individuálních i skupinových lekcí s instruktory. Více informací zde.
Odpolední kroužek lyžování pro děti