Všechny akce

Nabídka týdne
Užijte si saunování naplno se saunovými rituály! Ty se ve Wellness Horal konají osmkrát denně a jsou skutečně jedinečným zážitkem.
Více o nabídce
zdarma pro hosty Wellness hotelu Horal, Wellness Horal a Spa hotelu Lanterna
Zažijte jedinečné saunové rituály ve Spa hotelu Lanterna, které posouvají saunování na skutečně nevšední zážitek.
Více o nabídce
zdarma pro hosty Spa hotelu Lanterna
Z technických důvodů je dočasně mimo provoz vrchni část masážní lavice (masáž zad) v termálním bazénu Wellness Horal. Na opravě pracujeme.
Více o nabídce
Vstup do wellness, prosecco, ručníkový servis, miska s oříšky, sleva na Rasul. Vychutnejte si Tematické dny ve Wellness Horal se zvýhodněným vstupným a benefity v ceně. 
Více o nabídce
2 580 Kč za 2 osoby
Tříchodové polední menu nově také ve Spa hotelu Lanterna.
Více o nabídce
499 Kč za tříchodové menu
od 250 Kč za menu
Zvýhodněný vstup do wellness, prosecco, sleva na kosmetiku. Vychutnejte si Tematické dny ve Wellness Horal se zvýhodněným vstupným a benefity v ceně. 
Více o nabídce
1 290 Kč za osobu
Zvýhodněný vstup do termálních bazénů s šálkem kávy a slevou na vstup do saunového světa. Vychutnejte si Tematické dny ve Wellness Horal se zvýhodněným vstupný…
Více o nabídce
290 Kč za osobu
Vstup do wellness, pivo, miska s občerstvením. Vychutnejte si Tematické dny ve Wellness Horal se zvýhodněným vstupným a benefity v ceně. 
Více o nabídce
1 290 Kč za osobu
V čase 13:00-17:30 vyhrazeno Wellness Horal pouze pro soukromou akci a hosty ubytované ve Wellness hotelu Horal a Spa hotelu Lanterna.
Více o nabídce
Zvýhodněné vstupné do termálních bazénů po práci a pro děti. Vychutnejte si Tematické dny ve Wellness Horal se zvýhodněným vstupným a benefity v ceně. 
Více o nabídce
590 Kč / 99 Kč za osobu / dítě
Kurz etikety s Ladislavem Špačkem ve Velkých Karlovicích.
Více o nabídce
od 5 490 Kč za osobu