Anglicko/multimediální tábor, 14. - 16. 8. 2024

Anglicko/multimediální tábor, 14. - 16. 8. 2024

14.08. 2024 - 16.08. 2024

Hledáte třídenní program pro děti, které by se rády o letních prázdninách zdokonalili v oblasti multimediální tvorby praktickou a zábavnou formou? Přihlaste je na 3denní příměstský tábor ve Velkých Karlovicích (bez ubytování).

Anglicko/multimediální tábor

Tento 3denní kurz má za cíl naučit děti ve věku 7-15 let základní dovednosti v oblasti multimediální tvorby praktickou a zábavnou formou. První den se děti seznámí s tím, co jsou multimédia a jaké typy médií existují (text, obrázky, audio, video). Dále si vyzkouší základy práce s grafickým editorem Canva a dostanou tipy pro natáčení videí na mobilním telefonu. Druhý den se zaměří na vyprávění příběhů (storytelling). Naučí se základní prvky příběhu a během vycházky venku budou hledat inspiraci pro vymyšlení vlastního krátkého příběhu. Následně napíší scénář pro svůj krátký film. Třetí den bude věnován natáčení jejich příběhu. Studenti se naučí připravit natáčecí plán, pracovat s kamerou, zvukem a světlem. Natočený materiál poté přenesou do programu Canva, kde provedou základní střih a přidají titulky, hudbu a efekty. Nakonec svá krátká videa odprezentují. Během celého kurzu si děti vyzkouší týmovou spolupráci, rozvinou svou kreativitu a získají prezentační dovednosti díky praktickým projektovým úkolům. Kurz klade důraz na zábavnou a tvůrčí formu výuky multimediálních dovedností. 

  • termín: 14. - 16. 8. 2024
  • cena třídenního - anglicko/multimediálního táboru:
    • 3 dny: 2 100 Kč/dítě
    • jednotlivé dny: 750 Kč/dítě a den
  • cena zahrnuje: instruktorské vedení a dozor, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, pitný režim, prostory v Resorty Valachy
  • cena nezahrnuje: jízdné, vstupné, pojištění nad rámec zákonného
  • tábor začíná v 9:00, vyzvednout si děti poté můžete v 16:00
  • tábory budou konány nejméně při minimálním počtu 6 dětí, uzavírka přihlášek je 10 dní před začátkem daného kempu.
Anglicko/multimediální tábor, 14. - 16. 8. 2024