Zapůjčení bezúdržbových běžek

Zpestřete si dovolenou ve Velkých Karlovicích běžkováním, které se těší nejen na Valašsku veliké oblibě. Právě ve Velkých Karlovicích a okolí totiž najdete na 100 km upravovaných běžeckých tras ve 13 okruzích (aktuální stav běžeckých tras můžete sledovat na webu obce). Projeďte se údolím i po hřebenu a poznejte krásy Beskyd také z jiného úhlu.

Nemáte běžky a přesto byste rádi vyrazili do stopy? Přijeďte na Zimní dovolenou v Beskydech a získejte bezplatné zapůjčení bezúdržbových běžek YOKO včetně vybavení).

Zapůjčení bezúdržbových běžek YOKO k pobytu:

  • Rezervace: minimálně den předem v hotelové recepci nebo rezervace@valachy.cz
  • K vyzvednutí: dle informace recepce
  • Doba výpůjčky: na 1 kalendářní den
  • Cena: pro ubyvané hosty na Lanterně a Horalu v rámci Zimní dovolené zdarma, pro ostatní ubytované cena 100 Kč/set/osobu/den

Z důvodu omezené kapacity doporučujeme rezervovat s dostatečným předstihem!

Revoluční bezúdržbová technologie Optigrip® 

Běžkování nebylo nikdy snažší! Díky revoluční technologii Optigrip® si nemusíte lámat hlavu s mazáním - lyže jsou opatřeny nanotechnologií, která ve spojení s vrstvou vody vytvořenou pod skluznicí vytváří velké množství adheze (lyžař se může odrazit) a velmi malé tření (usnadňuje skluz).  

Běžkařský set YOKO si můžete zapůjčit k pobytu na Lanterně nebo Horalu v rámci naší spolupráce s HYRA SPORT s.r.o.

Užitečné tipy pro běžkaře:

  • Pro začátečníky: doporučujeme louku pod Lanternou (několik stop na klasiku i trasa na bruslení, okruh měří cca 1 km, je rovný), vydat se můžete také na 3km trasu mezi Lanternou a Machůzkami
  • Kde se občerstvit? podél stop v údolí je několik hospůdek nebo Wellness hotel Horal
  • Kde si odpočinout? v termálních bazénech a saunách relaxačního centra Wellness Horal (nabízí také exotické masáže)
  • Kde zaparkovat? parkoviště u sjezdovky Razula (pro hosty ubytované v Lanterně či Horalu zdarma), u ski areálu Machůzky, v centru obce (u koupaliště a školy)