Jsme rádi, když se od nás vracíte spokojení a zrelaxovaní. Proto jsme pro vás připravili několik věrnostních programů a zvýhodněných vstupů, které vám čas u nás mohou ještě více zpříjemnit. Zastavte se u nás, rádi vás znovu uvidíme. Ceník plných vstupů a otevírací dobu Wellness Horal naleznete zde.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM  //  NAROZENINY  //  VÝROČÍ  //  TEMATICKÉ DNY  //  WELLNESS DEN  


Věrnostní program

Vracíte se k nám často? Potom na recepci vyplňte registrační dotazník a sbírejte na věrnostní kartičku razítka. Každý 11. vstup do termálních bazénů nebo na masáž u nás potom budete mít za 1 Kč.

 • každý 11. vstup do termálních bazénů za 1 Kč
 • každá 11. masáž za 1 Kč - společná výhoda pro Wellness Horal a L-Spa ve Velkých Karlovicích i pro Fyzio Garden ve Zlíně - více informací o akci zde.


Narozeninový vstup

Přijďte k nám oslavit narozeniny! Jako dárek od nás dostanete vstup do všech prostor Wellness Horal za 1 Kč.

 • narozeninový vstup za 1 Kč lze využít do všech prostor Wellness Horal v době 9:30-15:00 (za čas strávený ve wellness po 15:00 se účtuje doplatek 90 Kč za každých započatých 30 minut)
 • v případě, že dorazíte s někým, kdo si zakoupí naši službu s celodenním vstupem do wellness (např. masáž, beauty), můžete i vy jako oslavenec relaxovat po celý den za 1 Kč (tedy bez doplatku po 15:00)
 • platí pro vstup pouze v den narozenin (nutno předložit občanský průkaz či jiný doklad s fotografií a datem narození) v případě vyplnění dotazníku

Vstup v den výročí svatby/registrovaného partnerství

Slavíte se svou drahou polovičkou důležité výročí? Vychutnejte si příjemnou relaxaci u nás - ve Wellness Horal jsme pro vás připravili akci 1+1 za korunu (k 1 zakoupené službě druhá za 1 Kč)

 • akci 1+1 za korunu lze využít na 3h vstup do bazénu, 4,5h a celodenní vstup do wellness  (nevztahuje se na pobyt či Wellness den pro zdraví), druhá osoba obdrží tu samou službu
 • v případě zakoupení masáže či jiné procedury získává druhá osoba celodenní vstup za 1 Kč (nikoli tedy masáž či proceduru)
 • nutno předložit oddací list a osobní doklad s fotografií, platí pouze při současné návštěvě obou manželů či registrovaných partnerů, nelze kombinovat s jinými vstupy a zvýhodněním


Tematické dny ve Wellness Horal

Na každý den jsme pro vás připravili jinou výhodnou nabídku s řadou benefitů navíc:

 • Pondělní relax pro dva, Dámské úterý, Seniorská středa, Pánský čtvrtek nebo Páteční relax po práci se zvýhodněným vstupem i pro děti

>> Více informací

 


Wellness den pro zdraví

Celý den plný relaxace pro všechny milovníky wellness s masáží či beauty procedurou, tříchodovým menu a neomezeným vstupem do všech prostor Wellness Horal.

 • nejoblíbenější pobyt, bez ubytování
 • možno zakoupit jako dárkový poukaz

>> Více informací