Dopřejte vašemu tělu blahodárné zábaly Rasul s jílem Fanghi. Tato pohodová procedura je vynikajícím doplňkem v péči o pokožku celého těla.

Jak Rasul funguje?

  • pro proceduru je vyčleněna v saunovém světě Wellness Horal malá soukromá místnost s vyhřátými lavicemi a sprchou, do níž vás při příchodu doprovodí náš personál
  • přírodní jíl si sami nanášíte přímo na tělo v malém množství (kromě obličeje na celé tělo) a necháváte 30 minut působit (jíl nezasychá, působí vlhký). Na podporu účinků je do místnosti v pravidelných intervalech vháněna pára.
  • po 30 minutách se automaticky spustí jemná sprška, díky které si můžete jíl před odchodem z místnosti smýt z těla
  • Rasul si můžete dopřát sami, nebo i společně ve dvou. 

O jílu Fanghi italské značky Palazzo Rosa: speciální přírodní jíl sušený na slunci a extrakty z mořských řas bohatých na jód činí toto ošetření ideálním pro podporu likvidace tukových usazenin a působí proti celulitidě. Produkt je na bázi organické vody Rosa Damascena.

POZOR! Proceduru nedoporučujeme hostům, kteří mají potíže s nízkým tlakem nebo špatně snášejí vlhčí prostředí parních lázní.

Ceník a rezervace

  • 490 Kč za osobu (délka 30 minut) - proceduru nelze zakoupit samostatně, nutno zakoupit také vstup do Wellness Horal

RESERVOVAT RASUL

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100 % z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.