Relaxační neděle | Resort Valachy

Relaxační neděle | Resort Valachy

Informace o ceně: od 2 190 Kč za osobu/noc

Protáhněte si víkend a dopřejte si den volna navíc. Užijte si neomezené wellness s termálními bazény a saunovým světem, výbornou gastronomii i příjemný odpočinek z neděle na pondělí v nádherné přírodě a komfortu Resortu Valachy. Zkrátka načerpejte síly do nového pracovního týdne a probuďte se odpočatí, s úsměvem na rtech a pocitem, že vše úspěšně zvládnete. Pobyt na jednu noc nabízíme v romantickém Spa hotelu Lanterna**** i rodinném Wellness hotelu Horal***+ ve Velkých Karlovicích za zvýhodněnou cenu.

NOVINKA: Ubytujte se ve Spa hotelu Lanterna z neděle na pondělí a užijte si odpočinek navíc s prodlouženým spa check-outem. V den odjezdu tak můžete po odubytování relaxovat v hotelovém L-Spa (nevztahuje se na Wellness Horal, Aperitivo moment a další služby) až do 17:00 (místo do 12:00). Platí pro prvních 10 rezervací - bonus je nutné rezervovat si předem.

Relaxační neděle v Resortu Valachy

MIMOŘÁDNÁ PLATNOST: Vychutnejte si Relaxační neděli v Lanterně také v období jarních prázdnin - mimořádně jsme totiž prodloužili platnost pobytu v termínu 30. 1.-25. 3. 2023. 

V termínu 19.-24. 3. 2023 odstávka Wellness hotelu Horal a Wellness Horal.

REZERVACE LANTERNA /  REZERVACE HORAL

KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ

 

Relaxační neděle | Resort Valachy