Oslavy, svatby, výročí

V hotelu Horal můžete zažít romantickou svatbu v přírodě, oslavit významné životní události a užít si bujaré veselí ve stylové Valašské hospůdce. Díky pestré nabídce služeb, vynikajícímu gastro servisu a ubytování s wellness centrem, je hotel Horal vyhledávaným a oblíbeným místem pro rodinné oslavy, svatby nebo firemní večírky.

Toužíte po romantické svatbě pod širým nebem v krásné beskydské přírodě? Chcete oslavit Vaše významná výročí, pracovní nebo studijní úspěchy a připravit rodině i přátelům nevšední večer? Využijte pestré nabídky hotelů Resortu Valachy, které pro Vás připraví neopakovatelné kulinářské zážitky, zábavný program i komfortní ubytování ve vybraném hotelu.

Výhodou Resortu Valachy je především pestrá nabídka služeb, špičkový cateringový servis a variabilita nabízených prostor pro konání:

  • Svateb
  • Rodinných oslav
  • Promocí
  • Oslav významných životních jubileí
  • Společenských plesů

Připravíme pro Vás svatební obřad pod širým nebem, svatební výzdobu ve Vámi vybraném stylu, tradiční svatební pokrmy a domácí koláčky, včetně tradičně připravovaných dezertů a dortů. Prostě vše pro nezapomenutelný svatební den i noc.

Hotely Lanterna****, Horal*** a Galik** jsou vzájemně propojené a cenově dostupné pro co nejširší klientelu. Mezi jednotlivými hotely po dohodě zajišťujeme transfer mikrobusem.

Slavnostní pohoštění i doprovodný program

Právě pro tyto účely slouží naše restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní a tradiční českými, moravskými i mezinárodními specialitami servírovanými v moderním gastronomickém pojetí.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv hotel, restauraci či služby, vážíme si, že jste si pro oslavu důležitých životních událostí vybrali právě nás. Děkujeme za Vaši důvěru
 

Oslavy, svatby, výročí