Pojeďte do Velkých Karlovic na Noční stopu Valachy, do 28. 1. platí výhodné startovné

Pojeďte do Velkých Karlovic na Noční stopu Valachy, do 28. 1. platí výhodné startovné

Namažte běžky, přibalte čelovku a vzhůru do Velkých Karlovic! Už v sobotu 3. února se tu uskuteční tradiční Noční stopa Valachy, běžkařský závod s jedinečnou atmosférou, která vás zaručeně nadchne. Ještě do 28. ledna můžete využít levnější startovné a registrovat se výhodněji. A nezapomeňte vzít i děti! Pro ně se chystají kratší závody ještě před setměním a v cíli je čeká perníková medaile.

REGISTROVAT SE DO ZÁVODU

Noční stopa Valachy má opět start i cíl u karlovického hotelu Galik, který je součástí Resortu Valachy, který je spolupořadatelem akce. V útrobách hotelu se můžete pohodlně převléknout, zahřát i občerstvit. 

Závody pro malé i velké

Děti závodí na kratších trasách ještě za denního světla od 16 hodin, po nich v 18 hodin nastoupí do stopy dospělí. „Start závodu nejen dospělých, ale i dětí je intervalový, což je pro všechny maximálně komfortní. Dospělí mají na výběr dvě distance – jeden okruh na 7,5 kilometrů nebo dva okruhy v délce 15 kilometrů. Závodí se klasickou technikou a u dospělých je povinnou výbavou čelovka,“ zdůrazňuje Bohuslav Komín, hlavní organizátor DATART Valachy tour a Dětské Franz Josef Kaiser Valachy tour.

Startérkou závodu je trojnásobná účastnice zimní olympijády

A na co se ještě můžete při Noční stopě Valachy těšit? Třeba na setkání se zajímavou a inspirativní sportovní osobností. Startérkou Noční stopy Valachy totiž bude Eva Vrabcová Nývltová, trojnásobná účastnice zimní olympiády, jejímý největším úspěchem bylo skvělé 5. místo v roce 2014 v Soči.

Eva se postaví i na start, takže s ní můžete poměřit síly. A ještě před tím, od 13 hodin, zve nejen účastníky závodu na krátké vyjetí ve stopě. Ideální příležitost potrénovat s osobou z nejpovolanějších a třeba od ní vyzvědět tipy k tréninku či technice. Počet míst vyjížďky je omezený, registrujte se zdarma zde.

Zajímavý doprovodný program

Na své si na Noční stopě Valachy přijdou závodníci i jejich nesportující doprovod. Zábavu nabídnou stánky partnerů, soutěžní „ponožková“ výzva pro každého, u hotelu Galik bude on-line živé vysílání se záběry z trati, testování běžek YOKO nebo zábavní zóna s Datartem. Kdo ze závodníků bude potřebovat na místě servisovat a namazat běžky, může se zastavit na stánku HYRA SPORT.

Co je ještě dobré vědět:

  • Registrujte se do všech závodů Valachy tour už teď bez obav, že vám do toho nakonec něco přijde. Startovné dospělých je automaticky pojištěno na storno ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa.
  • Věnujte startovné jako dárek. V e-shopu Valachy tour najdete poukazy na všechny závody včetně Valachy mana.
  • Prodlužte si návštěvu závodu o krátkou dovolenou. V blízkém Spa hotelu Lanterna ještě máme volné pokoje, po závodě si můžete užít prvotřídní wellness, saunové rituály, exotickou masáž a prvotřídní jídlo. Více se dozvíte zde
  • Potřebujete si před závodem doplnit sportovní výbavu? Využijte speciální slevu u partnera HYRA SPORT v jeho e-shopu. Kód a další info najdete zde
Pojeďte do Velkých Karlovic na Noční stopu Valachy, do 28. 1. platí výhodné startovné