Pepek námořník, Vaiana i Krakonoš: děti čeká Pohádková cesta lesem

Pepek námořník, Vaiana i Krakonoš: děti čeká Pohádková cesta lesem

Vezměte děti na výlet do pohádky! V neděli 11. června se u hotelu Galik v Resortu Valachy Velké Karlovice chystá oblíbená tradiční akce pro celou rodinu - Pohádková cesta lesem. Děti se při procházce potkají s oblíbenými pohádkovými a filmovými postavami a budou s nimi plnit různé úkoly.

  • s Pepkem námořníkem budou vázat námořnické uzly,
  • s pračlověkem zdobit malbami jeskyni,
  • s Krakonošem poznávat stromy,
  • stavět lodičky s Vaianou,
  • lovit rybičky a zaplétat pentličky s Vodníkem,
  • dorazí i Harry Potter, loupežníci, kouzelníci nebo hodní čerti.

V cíli bude připraven i další zajímavý program: hry se žabákem Coquim, GoGEN herní zóna, stánek s deskovými hrami Mindok nebo ruličkové překvapení, k vidění budou živá zvířátka a doprovodný program zpestří bubenická show v podání dětí ze ZUŠ ze sousední obce Karolinka. 

Na pohádkovou trasu od hotelu Galik je možné se vydat kdykoli od 9:30 do 12:00. Akce se koná za každého počasí a vstupné je dobrovolné.

NÁŠ TIP: přibalte si plavky a skočte si zaplavat do bazénů Wellness Horal nebo se vydejte po naučných stezkách Resortu Valachy za kulíškem i strašidly.

Na co dalšího se těšit? Závody v triatlonu

Hned za dva týdny nato se chystá další akce, kterou si užijí i rodiče s dětmi: oblíbený triatlonový závod Valachy man, jenž se letos nově uskuteční u nedaleké vodní nádrže Bystřička, a to v poslední víkend před prázdninami 24. a 25. června.

Část programu v neděli 25. června je věnována dětem, které si na Dětském Valachy manovi zazávodí na různě dlouhých trasách v šesti věkových kategoriích. Rodiče se pak mohou po oba dny zapojit do závodů pro dospělé na třech trasách, a to i ve štafetě.
 

Pepek námořník, Vaiana i Krakonoš: děti čeká Pohádková cesta lesem