FOTOGALERIE: Pohádková cesta lesem 2022

Tradiční Pohádková cesta lesem, kterou provázelo krásné slunečné počasí, přilákala do Velkých Karlovic na 500 dětí se svými rodiči ze všech koutů z Moravy a také ze Slovenska. Děti v lese plnily soutěžní úkoly s oblíbenými pohádkovými postavami, v cíli pro ně byl připraven doprovodný program našich partnerů, grilování na terase nebo hudební bubenická show.

Pohádkový les je nejoblíbenější rodinnou akcí Resortu Valachy, kvůli covidu měl dvouletou "vynucenou pauzu". O to víc jsme se na něj těšili a zájem dětí mile překvapil. Děkujeme také partnerům akce: GoGEN Maxipes Fík, Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, Kofola, Mindok a Lipta TDP karnevalové kostýmy.

Zveme vás na další akci série VALACHY DĚTEM: Podzimní kouzlení se stezkou odvahy se u Bistra Razula uskuteční v sobotu 15. 10. 2022. Více informací ZDE.

Těšit se můžete také na Vítání léta s pochodem broučků, které pro vás chystáme již 1. 7. 2022 v okolí Wellness hotelu Horal. Výroba lucerniček, procházka, táborák s opékáním špekáčků a další zábava. Více informací ZDE.

FOTOGALERIE

 

Partneři Pohádkové cesty lesem