Letní Valachy, Zimní Valachy

Zábavný sportovní i odpočinkový program bez ohledu na počasí nebo roční období, při kterém se skvěle zabavíte. Týmy soutěží zároveň ve stejných aktivitách, na jednom místě, ve stejný okamžitk a své výsledky mohou hodnotit a porovnávat, což podporuje soutěživost, zábavu a okamžitou radost z vítězství. Disciplíny jsou připraveny pro různé věkové kategorie a pro letní i zimní období.

Příklady soutěží:

  • elektrika - tým si vymyslí 5 signálů pro 5 předmětů, kdy jeden člen týmu, který vybraný předmět vidí, předává tímto signálem informaci až k poslednímu členu týmu
  • vodní/sněhová bitva - tým se rozdělí na plniče, nabíječe a chytače a v čsovém limitu musí vyrobit co nejvíce střeliva, které potom s pomocí praku nastřílí do vymezeného pole chytačům
  • a další

Další informace:

  • délka programu: cca 3 hodiny
  • kapacita: 30-70 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz