Kurzy pečení frgálů ve Velkých Karlovicích

Kurzy pečení frgálů ve Velkých Karlovicích

Zpestřete si návštěvu Velkých Karlovic neobvyklým zážitkem a naučte se péct pravé valašské frgály pod vedením zkušených pekařek Resortu Valachy. Během necelých tří hodin získáte nové dovednosti, dozvíte se více o tomto typickém valašském koláči a pokud přijdete i s přáteli nebo s dětmi, užijete si také společně spoustu zábavy.

Celou nabídku kurzů, které v Resortu Valachy pořádáme, najdete ZDE.

 Kurzy pečení frgálů v Resortu Valachy

  • Kdy:
    • kurzy probíhají ve vybraných termínech vždy 10:00-13:00 (pokud není uvedeno jinak)
  • Kde: hotel Galik, Velké Karlovice
  • Délka kurzu: cca 3 hodiny
  • Cena: 990 Kč za osobu (zahrnuje i drobné občerstvení)
  • Doporučený věk: vhodné pro dospělé i děti (cca od 4 let)

Na kurzu se naučíte, jak se vyrábí frgál - od chystání těsta a náplně až po upečení.  Kromě nové kuchařské dovednosti si odnesete také vlastnoručně vyrobený frgál (s krabicí pro snadnější přepravu), certifikát o přijetí do valašského cechu pekařského a hlavně - nové zážitky.

Omezená kapacita (max. 20 míst), kurz se koná při minimálním počtu 10 osob. Nutná rezervace předem!

REPORTÁŽ: Valašský frgál se umístil hned čtvrtý v žebříčku nejlépe hodnocených dortů a koláčů na světě. Podívejte se, jak se točila reportáž v hotelu Galik.

Nutná rezervace předem na tel. 571 477 300 nebo e-mailu rezervace@valachy.cz.

KURZY TAKÉ VE ZLÍNĚ: Kurzy pečení frgálů s našimi pekařkami z Velkých Karlovic můžete vyzkoušet také v rámci školy vaření také v Bistrotéce Valachy ve Zlíně (Obchodní dům Zlín). Více informací.

Resort Valachy se zabývá výrobou frgálů od roku 2013. Zásobuje jimi restaurace svých hotelů Lanterna, Horal, Galik a Pod Javorem, zakoupit je můžete na hotelových recepcích.

 KOUPIT JAKO DÁREK

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.

 

Kurzy pečení frgálů ve Velkých Karlovicích