Pohádková cesta lesem, 11. 6. 2023

Pohádková cesta lesem, 11. 6. 2023

11.06. 2023 - 11.06. 2023

Pojďte s námi do pohádky, projděte se tam a zpátky. Zažijte den plný zábavy a dětských úsměvů na oblíbené Pohádkové cestě lesem, která je součástí VALACHY DĚTEM. Čekají na vás postavičky z pohádek i večerníčků, prověří, jak jste bystří, rychlí a chytří. Neváhejte a s dobrou náladou se za námi vydejte za každého počasí.

  • kdy: neděle 11. 6. 2023, registrace 9:30-12:00
  • kde: u hotelu Galik, Velké Karlovice
  • vstupné: dobrovolné

Děti se při procházce potkají s oblíbenými pohádkovými a filmovými postavami a budou s nimi plnit různé úkoly.Pepkem námořníkem budou vázat námořnické uzly, s pračlověkem zdobit malbami jeskyni, s Krakonošem poznávat stromy, stavět lodičky s Vaianou, lovit rybičky a zaplétat pentličky s Vodníkem. A dorazí i Harry Potter, loupežníci, kouzelníci nebo hodní čerti.

V cíli bude připraven i další zajímavý program: hry se žabákem Coquim, GoGEN herní zóna, stánek s deskovými hrami Mindok nebo ruličkové překvapení, k vidění budou živá zvířátka a doprovodný program zpestří bubenická show v podání dětí ze ZUŠ ze sousední obce Karolinka. 

Připraveno je také speciální dětské menu: Kuřecí řízek s brambory, pizza (2 druhy), buchtičky s krémem, frgály nebo koláčky

NÁŠ TIP: přibalte si plavky a skočte si zaplavat do bazénů Wellness Horal nebo se vydejte po naučných stezkách Resortu Valachy za kulíškem i strašidly.

 

 

Pohádková cesta lesem, 11. 6. 2023

Partneři Pohádkové cesty lesem