Rozšiřujeme nabídku snídaní: smoothies a superpotraviny ve Spa hotelu Lanterna

Rozšiřujeme nabídku snídaní: smoothies a superpotraviny ve Spa hotelu Lanterna

S příchodem jara přináší Spa hotel Lanterna atraktivní novinku, kterou jistě ocení příznivci zdravého životního stylu. Jako jeden z prvních hotelů v České republice rozšiřuje nabídku snídaní o čerstvé ovocné a zeleninové koktejly, obohacené o takzvané superpotraviny.

Čerstvé smoothies splňují všechny nároky na vyváženou stravu a výživově hodnotný první pokrm dne. Koktejly jsou připravovány hotelovými kuchaři čerstvé přímo před hosty, kteří za tuto službu nic nepřiplácejí. Nabídka smoothies je pravidelně obměňována.

"Pro první období jsme na zkoušku připravili tři typy koktejlů, které korespondují se současnou potřebou jarní očisty těla a posílení imunity. Počítáme s tím, že nabídku koktejlů budeme dle sezóny aktualizovat,“ říká Tomáš Blabla, ředitel Resortu Valachy Velké Karlovice, jehož je Spa hotel Lanterna součástí.

Základ koktejlů z aktuální nabídky tvoří hodnotné druhy ovoce a zeleniny (banány, jablka, červená řepa, mrkev či špenátové listy), k nimž jsou ze spektra superpotravin doplňovány kešu ořechy, nepražené kakaové boby, kapusta, mladý ječmen nebo chia semínka. Koktejly neobsahují konzervační látky, cukr a lepek, vyrábí se s přídavkem vody nebo mléka bez laktózy.

Co jsou superpotraviny?

  • Superpotraviny jsou žhavým trendem současné zdravé výživy. Tímto pojmem jsou označovány potraviny a doplňky stravy s výjimečným obsahem látek prospěšných zdraví v přírodní formě. V současné době jsou v médiích hojně zmiňována například chia semínka, mladý ječmen či kakaové boby.
  • Mezi známé superpotraviny patří dále mj. kustovnice, různé druhy ořechů a semínek nebo stále populárnější ghí přepuštěné máslo.
  • Superpotraviny jsou vynikajícím zdrojem energie, vitamínů a minerálů a to v přírodní, tedy pro tělo nejvhodnější formě. Podporují imunitní systém, čistí organismus, regulují kyselost těla.

Koktejly pro hosty Spa hotelu Lanterna připravujeme na multifunkčních stolních mixérech ETA Vital Blend, které jsou ideální pro přípravu (nejen) smoothies.

  

Rozšiřujeme nabídku snídaní: smoothies a superpotraviny ve Spa hotelu Lanterna