Pohádková cesta lesem, 5. 6. 2022

Pohádková cesta lesem, 5. 6. 2022

05.06. 2022 - 05.06. 2022

Pojďte s námi do pohádky projděte se tam a zpátky. Zažijte den plný zábavy a dětských úsměvů na oblíbené Pohádkové cestě lesem, která je součástí VALACHY DĚTEM. Čekají na vás postavičky z pohádek i večerníčků. Prověří, jak jste bystří, rychlí a chytří. Neváhejte a s dobrou náladou se za námi vydejte. A připraven je také bohatý doprovodný program. Akce se koná za každého počasí.

  • 5. 6. 2022, hotel Galik Velké Karlovice
  • registrace 9:30-12:00 (čas, kdy mohou děti vyrazit na trasu)
  • trasa je vhodná také pro kočárky
  • vstupné dobrovolné

A na co se můžete těšit?

Po dobrodružné cestě lesem se potkáte třeba s princem a Večernicí, pomůžete postavit domeček skřítkům s Leontýnkou, budete poznávat bylinky s babkou Kořenářkou, pomůžete posbírat mravenečkům korálky Zlatovlásky, zalyžujete si s Krakonošem, budete poznávat stopy zvířat s Vinnetouem a plno dalšího.

Těšit se můžete také na malování na tvář, fotokoutek TPZ Zlín, GoGEN game zónu, stánek VZP, deskové a IQ hry Mindok, hraní se žabákem COQUI, ruličkové překvapení nebo řezbáře.

Připraveno bude také speciální Pohádkové menu: budete si moci pochutnat třeba na honzových buchtách, svatebním koláčku, frgálu, gulášové polévce nebo dvou hlavních jídlech: grilovaných kuřecích prsou v bulce s mátovým dipem, salátem a rajčetem nebo na grilovaných vepřových medailoncích s pečeným bramborem, pažitkovým crème fraîche a bylinkovým máslem.

Partneři Pohádkové cesty lesem