Podzimní kouzlení se stezkou odvahy, 16. 10. 2021

Partneři VALACHY DĚTEM

 

Podzimní kouzlení se stezkou odvahy, 16. 10. 2021

16.10. 2021 - 16.10. 2021
Informace o ceně: vstupné 50 Kč

Přijďte si užít rodinné odpoledne plné zábavy a tvoření z přírodních materiálů k Bistru Razula. Oblíbené Podzimní kouzlení se stezkou odvahy v rámci VALACHY DĚTEM se koná třetí říjnovou sobotu.

  • 16. 10. 2021, Bistro Razula (pod stejnojmennou sjezdovkou), Velké Karlovice

Program Podzimního kouzlení

  • 15:00 registrace
  • 15:30-18:00 výroba podzimáčků z přírodních materiálů (listí, šišek, žaludů...), zábavný program
  • 17:30 vernisáž výstavy strašidýlek
  • 18:00 otevření stezky odvahy pro ty nejodvážnější

Pro malé i velké bude v areálu Bistra Razula i vevnitř připraven pestrý program: těšit se můžete na soutěž o nejhezčího podzimáčka, řezbáře, jízdu na šlapacích kárách, miniprogram s živými alpakami (při pěkném počasí), hry s Maxipsem Fíkem, stánek VZP s hrami další zábavu. A ti nejodvážnější se můžou v podvečer vydat také na stezku odvahy.

Navíc na každého malého návštěvníka čeká drobná odměna.

Co ještě ve Velkých Karlovicích s dětmi zažít?

  • BĚHEJ VALACHY - závod v běhu po krásách beskydské přírody pro dospělé i děti (již od dvou let) se koná 16. 10. (tedy  ten samý den, co podzimní kouzlení, závody pro děti v dopoledních hodinách)
  • Wellness Horal - vezměte s sebou plavky a zaskočte do termálních bazénů se slanou vodou
  • Výlety po okolí - projděte se po oblíbené Kulíškově naučné stezce, hledejte poklad na Razule s novou trasou, seznamte se s valašskými strašidly na stezce nad Lanternou, vyrazte na rozhledny nebo vyzkoušejte NOVINKY: stezky portáše Maliny s výletem za zvířátky či QR kody
NÁŠ TIP: Jestli vám při tvoření vyhládne nebo budete mí jen na něco chuť, určitě se stavte na voňavé frgály, čerstvě upečenou pizzu, borůvkové knedlíky, grilovaná žebra, valachy burger s trhaným masem a další dobroty přímo do Bistra Razula. Více informací.

CO VŠECHNO U NÁS ZAŽIJETE