Lyžuj a plav - ke skipasu koupání v termálních bazénech
Pozor! V zimní sezoně 2022/2023 zůstává sjezdovka Razula uzavřena, nabídku "Lyžuj a plav" tedy nelze využít.

V Resortu Valachy si můžete užít nejen lyžování, ale také koupání. I v tomto roce nabízíme oblíbenou akci "Lyžuj a plav", díky které získáte k 3h, 4h nebo celodennímu skipasu na sjezdovku Razula také vstup do termálních bazénů Wellness Horal za 1 Kč. Přijeďte si užít parádní zimní lyžovačku a utečte jarní únavě ve vyhřátých bazénech se slanou vodou. 

Akce Lyžuj a plav se vztahuje na:

  • celodenní skipas na sjezdovku Razula - vstup pro 1 osobu na 2,5 hodiny do termálních bazénů Wellness Horal v termínu 21. 3. - 30. 6. 2022 (včetně víkendů - kromě sezónních dnů) za 1 Kč
  • 3 nebo 4hodinový skipas na sjezdovku Razula - vstup pro 1 osobu na 2,5 hodiny do termálních bazénů Wellness Horal v termínu 21. 3. - 30. 6. 2022 (vstup pouze pondělí-čtvrtek - kromě sezónních dnů) za 1 Kč
Akce se vztahuje na skipasy zakoupené od 3. 1. 2022 do konce zimní sezóny 2021/2022.

Areál termálních bazénů se nachází v relaxačním centru Wellness Horal, který je součástí hotelu Horal vedle „modré“ sjezdovky Horal. Tvoří ho plavecký, zábavně relaxační a dětský bazén s odpočinkovou terasou a Vital barem.

K bezplatnému vstupu do termálních bazénů si můžete přikoupit vstup také do saunového světa a dopřát si odpočinek v sauně, páře, tepidáriu nebo venkovním whirlpoolu a také saunové rituály, které jsou specialitou Wellness Horal. 

Pokud si ve Wellness Horal objednáte masáž, automaticky získáváte časově neomezený vstup do všech prostor Wellness Horal včetně čajového a ručníkového servisu a můžete relaxovat, jak dlouho chcete.

Vedle akce Lyžuj a plav nabízí Ski areál Razula i další doprovodné aktivity a akce. Kompletní kalendář akcí najdete zde.

Co všechno u nás zažijete

Lyžuj a plav - ke skipasu koupání v termálních bazénech