Maškarní lyžovačka, Pohádková cesta lesem nebo Podzimní kouzlení - to jsou oblíbené akce VALACHY DĚTEM, které každoročně pro děti pořádá Resort Valachy.  Přijďte s celou rodinou a užijte si společně strávené chvíle plné radosti.

Nejen rodinám s dětmi nabízíme také řadu jiných aktivit: vyrazte do termálních bazénů Wellness Horal, v zimě do Ski areálu Razula, naučte se péct na našich kurzech, vyrazte na výlet a plno dalšího. Nudit se u nás nebudete za žádného počasí.

Maškarní lyžovačka na Horalu

5. 3. 2023, sjezdovka Horal

Rozlučte se se zimní lyžařskou sezónou na sjezdovce Horal ve Ski areálu Razula. Pro děti je připraven slalom, plno zábavných a výukových her i odměna za kreativitu při vytváření masek. Nechejte se inspirovat fotogalerií z roku 2022 zde.

VÍCE INFORMACÍ


Pohádková cesta lesem

11. 6. 2023, hotel Galik

Zažijte kouzelnou atmosféru Pohádkové cesty lesem, která zavede děti do světa fantazie a pohádek. Krásná příroda kolem hotelu Galik je jako stvořena pro nová dobrodružství. Nechejte se inspirovat fotogalerií z roku 2022 zde.

VÍCE INFORMACÍ


Podzimní kouzlení se stezkou odvahy

14. 10. 2023, hotel Galik

Prožijte "strašidelnou" atmosféru Podzimního kouzlení se stezkou odvahy! Odpoledne plné zábavy a tvoření, pro ty nejstatečnější zakončené stezkou odvahy. Nechejte se inspirovat fotogalerií z roku 2022 zde.

VÍCE INFORMACÍ


Partneři VALACHY DĚTEM

Jsme hrdým držitelem certifikátu Family Friendly Society - Společnost přátelská rodině.