Hledáte ideální místo pro firemní teambuilding, důležitou poradu, vánoční večírek nebo setkání s obchodními partnery? V Resortu Valachy vám nabízíme kompletní služby: ubytování ve třech hotelech, bohatou gastronomii a catering, konferenční sály (až pro 250 osob)originální firemní programy, večírky i akce na míru (až pro 200 osob) a krásné wellness centrum s termálními bazény, saunovými rituály a masážemi. Pokud hledáte pěkný dárek, rádi vám na naše služby vystavíme také dárkový poukaz. 

Najdete nás ve Velkých Karlovicích, v srdci beskydské přírody, jen kousek od hranic se Slovenskem.

Jak to u nás vypadá? Podívejte se na naše videa.

V případě zájmu o firemní akci nás kontaktujte na e-mailu sales@valachy.cz  nebo prostřednictvím rezervačního formuláře online.

 

Nabídka týdne
Zpříjemněte si předvánoční čas setkáním s kolegy či přáteli. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a užijte si společné chvíle při gurmánských zážitc…
Více o nabídce
Zajistíme pro vás kompletní cateringový servis: od slavnostního menu až po bohaté rauty s mezinárodními i tradičními valašskými specialitami, kterými jsme vyhl…
Více o nabídce
Kvalitní konferenční zázemí, ubytování s bohatými možnostmi relaxace, zábavy i originálních teambuildingových programů na míru, které jinde nenajdete. 
Více o nabídce