Vánoce v Beskydech 2018

Dopřejte si o Vánocích nadílku plnou odpočinku a hýčkání. Prožijte vánoční svátky ve Velkých Karlovicích bez stresu. Povinnosti nechejte na nás a užijte si klidné Vánoce se svými blízkými v nádherné přírodě CHKO Beskydy.

5 nocí - 6denní pobyt

 Vyberte si hotel pro ubytování kliknutím na logo hotelu

 

Spa hotel Lanterna nabízí komfortní ubytování v Beskydech se špičkovým gastronomickým servisem. V ceně ubytování je zahrnut neomezený vstup do relax centra L-Spa s krytým bazénem s hydromasážemi, saunovým světem, masážemi, beauty rituály Lakshmi a Beauty salonem. Ubytovaní hosté mají zároveň v ceně neomezený vstup do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness). Hotel je ideální pro náročnou klientelu a pro páry. Je také vyhledávaný rodinami s malými dětmi, které preferují veškeré služby pod jednou střechou. V sousedství hotelu jsou dvě menší sjezdovky Ski areálu Razula, hlavní kilometrová sjezdovka se nachází na protějším svahu vzdáleném cca 200 metrů.

  

Wellness hotel Horal nabízí stylové ubytování ve čtyřech rezidencích s výbornou krajovou gastronomií. Jeho největším lákadlem je relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény, kardio fitness a saunovým světem. Hotel se nachází na klidném místě na konci údolí Léskové, přímo nad sjezdovkou Horal se snowtubingem. Díky své poloze a bohaté nabídce aktivit je atraktivní pro rodiny s dětmi a milovníky aktivní zábavy spojené s relaxací.