Speciální nabídka

 

Náš tip: Wellness den pro zdraví - bez ubytování

Dopřejte si masáž, termální bazény se slanou vodou, jedinečné saunové rituály, trénink ve fitku nebo tříchodové menu ve Wellness hotelu Horal. Po jídle nebo kdykoli jindy během dne se můžete do wellness vrátit a pokračovat tak dál v relaxaci.

Odpočiňte si od shonu běžného dne, vyčistěte si hlavu a naberte novou energii s balíčkem služeb Wellness den pro zdraví, který je určen neubytovaným hostům (lze využít pondělí - pátek mimo vybrané dny)

Cena Wellness dne pro zdraví:

  • od 1 490 Kč (při obličejové či tělové terapii v Beauty salonu)
  • od 1 590 Kč (při využití procedury hammam či masáže)

Rezervace pouze na tel: +420 571 495 570 nebo wellness-recepce@valachy.cz

>> Více informací

Nová kosmetická řada Lakshmi v Resortu Valachy

Nechejte se okouzlit jedinečnými vlastnostmi a příjemnými vůněmi produktů značky Lakshmi, která se od prosince 2018 stala novou profilovou kosmetickou značkou Resortu Valachy.

Lakshmi, to jsou vysoce kvalitní přírodní kosmetické produkty s bio certifikáty, vyráběné v dokonalé harmonii s přírodou a v souladu s principy ajurvédy. Produkty Lakshmi  využíváme při péči o tělo při masážích a také obličejových ošetřeních ve Wellness Horal a L-Spa.

Součástí je i nová nabídka beauty ošetření s využitím špičkových Lakshmi obličejových produktů:


Resort Valachy je prvním hotelovým komplexem v České republice, který využívá produkty této prvotřídní značky s třicetiletou tradicí.

>> Více informací

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na služby Resortu Valachy můžete objednávat na e-mailu rezervace@valachy.cz nebo na tel. +420 571 477 300.

Vouchery jsou vyhotoveny v elegantním provedení v dárkové obálce, i s osobním dopisem s věnováním. Můžete si je nechat ale také vystavit online nebo osobně vyzvednout v recepci Wellness Horal.