Přijďte ochutnat letní nabídku Wellness hotelu Horal 2019

 

Přijďte ochutnat letní nabídku Wellness hotelu Horal 2019

Kuchyně Wellness hotelu Horal pod vedením šéfkuchaře Jaroslava Orsága si zakládá na valašské gastronomii v moderním pojetí. Přijďte ochutnat novou letní nabídku, v níž si přijdou na své milovníci valašské „klasiky“, ale i méně obvyklých pokrmů z králičího, jehněčího či srnčího masa:

  • králičí hřbety na jáhlovém risottu s kedlubnou
  • pečené králičí játra na květákovém ragú
  • srnčí kolínko na červeném víně s omáčkou z černého rybízu, baby brambory na másle
  • srnčí paština ve slanině s angreštovým želé a salátem z listů špenátů

Na novém menu nechybí ani lehčí pokrmy v podobě salátů - ochutnejte třeba listový salát s nakládanou rebarborou, kedlubnou a uzeným pstruhem nebo jáhlový salát se zelenými fazolemi, květákem a ovčím sýrem

Z dezertů doporučujeme okusit neobvyklou pěnu z ovčího sýra se zmrzlinou z černého rybízu nebo višňový koláček s čokoládovým krémem a oříškovou posypkou.

Za zmínku stojí také polévka v neotřelé kombinaci kukuřičného krému s uzeným pstruhem.

CELÝ JÍDELNÍ LÍSTEK  //  DĚTSKÉ MENU

Letní terasa Wellness hotelu Horal

Speciality letního menu, šálek kávy, dezerty či zmrzlinu si můžete vychutnat nejen v restauraci, ale i při posezení na venkovní terase, která vám v období letních prázdnin nabízí i další příjemné zážitky:

  • každou středu podvečer s živou hudbou (mimo 28. 8.)
  • každý víkend letní grilování - v neděli s cimbálem (mimo 1. 9.)

Venkovní terasa je částečně krytá proti slunci a má kapacitu minimálně 100 míst. K dispozici jsou i komfortní sedačky pro pohodlnou relaxaci. Atmosféru terasy dotváří vodní jezírko, ukončené vodopádem.

Pro děti je k dispozici malý dětský koutek v zastřešené části terasy, chráněný proti dešti i ostrému polednímu slunci. Kousek od terasy vyrostlo v roce 2017 ve spolupráci s Kofolou a společností Moje chytré dítě nové venkovní hřiště pro zvídavé děti i jejich rodiče.

Změny dle počasí vyhrazeny.