Nechejte se okouzlit jedinečnými vlastnostmi a příjemnými vůněmi produktů značky Lakshmi, která se od prosince 2018 stává novou profilovou kosmetickou značkou Resortu Valachy.

Produkty Lakshmi vyrábí italská rodinná firma ve spolupráci s odborníky z Keraly, která je označována za kolébku ayurvédy. Do pečlivě vybraných evropských beauty a wellness center dodává již přes 300 produktů. Více informací o kosmetice Lakshmi

Resort Valachy je prvním hotelovým komplexem v České republice, který využívá produkty této prvotřídní značky s třicetiletou tradicí.

NETRA EYE   //  YOUNG   //  VATA – PITTA - KAPHA //  ANTI AGE REJUVENATION   //  ANTI AGE ROYAL

 

​​​​​​NETRA EYE rituál

Těžká víčka, kruhy kolem očí, váčky pod očima, „zvrásněná“ pokožka - to jsou příznaky, které by se neměly podceňovat.. Výjimečně jemné ošetření NETRA EYE s krystaloterapií přináší okamžitý vyhlazující účinek a úlevu pro namáhanou oblast očí. Napomáhá potlačení vrásek, kruhů kolem očí a otoků, má okamžitý vyhlazující efektem.

 • Délka ošetření: 50 minut
 • Cena: 1 390 Kč

​​​​YOUNG rituál

Specifické ošetření pro mladistvou pleť využívá produkty obsahující vysoce účinné patentované složky, které jsou jemně parfemované pomocí esenciálních olejů a díky složení využívají mimořádnou sílu drahokamů a vzácných kamenů.

Součástí je i hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

 • Délka ošetření: 50 minut
 • Cena: 1 390 Kč

VATA – PITTA - KAPHA rituál

Specifické ošetření pro různé typy pleti kosmetickou řadou VATA (pro suchou pleť), PITTA (pro citlivou pleť) nebo KAPHA (pro mastnou a problematickou pleť) využívá produkty obsahující vysoce účinné patentované složky, které jsou jemně parfemované pomocí esenciálních olejů a díky složení využívají mimořádnou sílu drahokamů a vzácných kamenů.

Hodnotu zážitku zvyšuje masáž obličeje, dekoltu a také nohou olejem zvoleným na míru na základě potřeb pokožky a pro naprosté uvolnění svalů a dodání „kouzelného“ efektu.

 • Délka ošetření: 50 minut 
 • Cena: 1 390 Kč

Prodlužte si relaxaci a dopřejte své pleti také peeling s obsahem AHA kyselin a příjemnou masáž rukou.

 • Délka ošetření: 80 minut
 • Cena: 1 990 Kč

ANTI AGE REJUVENATION rituál

Zpevňující masáž s liftingovým efektem za pomoci krystaloterapie v bodech Marma.

Ošetření proti stárnutí pleti vzešlo z obličejové řady a je výsledkem spojení energie uvolňované z krystalů a vzácných aktivních substancí rostlinného a mořského původu se silným antioxidačním účinkem.

Zahrnuje zpevňující masáž s liftingovým efektem na obličej, krk a hlavu s přídavným ošetřením v podobě krystaloterapie v hlavních bodech Marma pro znovunalezení klidu a energetické síly. Lipozomy, masky a revitalizační komplexy tomuto ošetření dodávají dlouhodobou účinnost.

 • Délka ošetření: 80 minut
 • Cena: 1 990 Kč

ANTI AGE ROYAL ritual

Dopřejte si luxusní ošetření pro omlazení pokožky obličeje a tělesnou i duševní pohodu, při které se maximálně využívá společného působení produktů Lakshmi, vonných olejů, barev, hudby a speciálních technik zaměřených na harmonizaci čaker.

 • Délka ošetření: 100 minut
 • Cena: 2 490 Kč