Tip na Valentýna: degustační večeře, masáž, společné lyžování nebo dárkový poukaz

Přemýšlíte, čím potěšit svou drahou polovičku k Valentýnu? Udělejte jí radost třeba zážitkovou gastronomií nebo exotickou masáží, jistě ji potěšíte také společnou lyžovačkou nebo drinkem v přítmí Cocktail baru Lanterna. Hlavu si nemusíte lámat ani s dárkem - věnovat jí můžete třeba některý z poukazů na služby Resortu Valachy.

UBYTOVÁNÍ V RESORTU VALACHY: Na sváteční termín 14.-15. 2. máme ve Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal ještě posledních pár volných pokojů. Nezapomeňte si svůj pobyt plný relaxace i nových zážitků rezervovat včas!

Valentýnské lyžování "za hubičku"

Přijďte oslavit svátek Sv. Valentýna na sjezdovku Razula do Ski areálu Razula. Od 10.-14. 2. můžete navíc získat k jednomu celodennímu skipasu druhý zdarma - stačí, když si prokážete své vzájemné city. Jestli si lásku prokážete "hubičkou" nebo přesvědčíte pokladní o své náklonnosti jiným způsobem, záleží zcela na vaší fantazii (samozřejmě respektujeme, že zamilované mohou být i děti či osoby stejného pohlaví).

  • Kdy: 10.-14. 2. 2020
  • Kde: sjezdovka Razula (Ski areál Razula, pod Spa hotelem Lanterna)

Na zakoupený skipas se vztahuje i výhoda 2,5hodinového vstupu zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal v rámci akce V zimě lyžuj, na jaře plav (podrobnější pravidla akce zde). K druhému skipasu, získanému zdarma, je možné vstupenku do bazénů dokoupit.


Valentýnský degustační večer s víny z portfolia Bacchus

Překvapte svou drahou polovičku šestichodovou degustační večeří v příjemném prostředí zážitkové restaurace Vyhlídka. Vychutnejte si výbornou gastronomii, vybraná vína i perfektní servis. V tento výjimečný den navíc s průvodním slovem kreativního šéfkuchaře Petera Džurňáka a obchodního ředitele vinařství Bacchcus Richarda Süsse.

  • Kdy: 14. 2. 2019, od 19:30
  • Kde: zážitková restaurace Vyhlídka, Spa hotel Lanterna
  • Cena menu včetně vín:  1 590 Kč za osobu

Nutná rezervace minimálně 1 den předem na e-mailu lanterna@valachy.cz nebo telefonu +420 571 477 300.

Pokud máte v tento den jiné plány, můžete si menu (již bez průvodního slova) vychutnat v průběhu celého února.

>> Více informací


 

Exotické masáže, Hammam a Rasul

Svěřte se do rukou zkušeným masérům a masérkám z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie a dopřejte si chvíli odpočinku, ulevte unavenému organismu a nechejte odplynout stres i bolesti. 

Nebo si vychutnejte Hammam a vydejte se společně s námi zpět ke kořenům dávných starověkých kultur ke staletími prověřené orientální tělové proceduře, která díky jedinečným postupům ovládne všechny vaše smysly. 

Svému tělu můžete také dopřát blahodárné zábaly Rasul, nově ve vylepšené podobě s přírodními bahny Lakshmi.. Tato pohodová procedura je vynikajícím doplňkem v péči o pokožku celého těla.

  • Kde: Wellness Horal, vybrané masáže a procedury také ve Spa hotel Lanterna
  • Nabídka dostupných masáží a dalších služeb v den Sv. Valentýna: Bali masáže, Thajské masáže, Hammam, Rasul, kosmetické služby

Svatý Valentýn v Cocktail baru Lanterna

Oslavte svátek všech zamilovaných u skleničky v Cocktail baru Lanterna. V nabídce najdete přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Pro slavnostní večer budou v nabídce také cocktaily s šampaňským G.H. Mumm.

>> Více informací o Cocktail baru Lanterna


TIP NA DÁREK: Dárkový poukaz na Romantické hýčkání

Užijte si romantické chvíle ve dvou, rozmazlujte své tělo i duši při neomezené relaxaci ve wellness, vychutnejte si romantickou večeři i snídani do postele - zkrátka nechejte se hýčkat v komfortu Spa hotelu Lanterna při Romantickém hýčkání.

>> Koupit dárkový poukaz

 

Další nabídka dárkových poukazů: