Seznamte se: saunovací pomůcky Rento

Maximální kvalita služeb, důraz na komfortní relaxaci v souladu s nejnovějšími trendy a špičkové produkty pro péči o tělo: tímto krédem se řídí filozofie wellness center Resortu Valachy.  Když tedy na český trh v závěru roku 2013 vstoupila finská značka Rento, která patří k předním světovým výrobcům saunovacích pomůcek, zákonitě se její produkty staly součástí vybavení relaxačního centra Wellness Horal. 

Vybrané produkty si můžete zakoupit ve Wellness shopu v recepci Wellness Horal. Nejenže vám zpříjemní saunování (ať již v našich saunách, nebo u vás doma), ale mohou se stát také hezkým dárkem.

Představujeme vám žhavé novinky v nabídce Rento

Saunová čepice Rento

Používat čepici v sauně? Může to znít nelogicky, čepice je ale opravdu užitečným pomocníkem pro větší zážitek ze saunování.

Při saunování vsedě je vaše hlava vystavena vyšším teplotám než zbytek těla. Na hlavě se přitom nachází termoregulační senzor, jenž v takové situaci může do mozku příliš brzy vyslat signál, že jste již dostatečně prohřátí, ačkoli se tělo na rozdíl od hlavy teprve rozehřívá. Saunu tak opustíte zbytečně brzy, aniž byste její účinek využili naplno. Saunová čepice, která termoregulační senzor překryje, tento problém eliminuje. V sauně vydržíte déle, aniž byste byli vystaveni nepříjemným pocitům. 

Nová řada Rento čepic do sauny je vyrobena z 50% bavlny a 50% lnu. Úžasný ochlazovací efekt poskytne při navlhčení studenou vodou.

Mycí masážní kartáče

Promasírujte svou pleť jemným kartáčkem a oblíbeným mýdlem. Mycí masážní kartáče značky Rento jsou vyrobeny z ekologického tepelně ošetřeného bambusu a přírodních štětin. Mají zaoblený tvar a povrch je ošetřený bambusovým olejem, díky čemuž se kartáč dobře drží v ruce. Tělový masážní kartáč je vhodný také k použití na sucho před mytím. Masáž s použitím kartáče zaručeně rozproudí váš oběhový systém.

 

Masážní lufa s himalájskou solí

Dopřejte své pokožce jedinečný požitek z masáže lufou naplněnou himalajskou kamennou solí. Lufa masíruje tělo a odstraňuje starou kůži, sůl při tom na pokožce rozpouští a čistí ji. Výsledkem je příjemně jemná a čistá pokožka. 


O himalajske soli: Solné krystaly mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu. Bioenergičtí terapeuti a homeopaté doporučují solné krystaly z Himálaje už dlouhou dobu při různých alergiích, respiračních problémech a nemocích krevního oběhu. Sůl také podporuje léčbu kožních chorob.

Produkty značky Rento do České republiky dováží společnost Tefi-tex, která je rovněž výrobcem široké škály hotelového a restauračního textilu od lůžkovin až po ručníky. Jejím zákazníkem jsou také hotely Resortu Valachy.

Více o produktech Rento: www.rentosauna.cz