Spritz Weekend: Italian Story, 13. 7. 2019

Spritz Weekend: Italian Story, 13. 7. 2019

13.07. 2019 - 13.07. 2019
Vychutnejte si kombinaci letních spritzů z různých druhů alkoholu a poznejte nejen ty z Aperolu.
 
Drink týdne, Italian Story,  je postaven na italském bylinném likéru Ramazzotti Amaro, který je na trhu už více, než 200 let, a patří mezi nejoblíbenější sladkohořké likéry v Itálii. V sobotu si jej můžete vychutnat v kombinaci s proseccem, které podporuje hořkost likéru a dodová vitálnost drinku, pomerančovou kůrou a zeleným čajem, jehož chuť ještě podtrhuje čerstvá máta a plátky citronu.
  • Drink týdne: Italian Story
  • Otevírací doba Cocktail baru Lanterna: 17:00-01:00

O Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i  míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.  >> Více informací o Cocktail baru Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.

NÁŠ TIP PRO HOTELOVÉ HOSTY: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. Podrobnější informace a ceník zde.