Ochotníci Hrozenkov: Žena v trysku století, 25. 8. 2019

 

Ochotníci Hrozenkov: Žena v trysku století, 25. 8. 2019

25.08. 2019 - 25.08. 2019

Divadelní komedie je průvodcem po dějinách věčného souboje mezi mužem a ženou, který se odehrává již od prvopočátku stvoření. Od té doby se ale už ledacos změnilo.

Nechejte se provést sedmi důležitými historickými obdobími - od Adama a Evy, přes dobu kamennou, renesanci a současnost až po budoucnost - a přesvěčte se o tom, že mužská síla má své meze, ale ženská chytrost mezí nemá. A to je tím důvodem, proč ženy převzaly nad muži vůdčí postavení - alespoň v této komedii.

  • Termín: neděle 25. 8. 2019, od 14:00 (délka 90 minut)
  • Obsazení: Ochotníci z Nového Hrozenkova HALUZ, režie: Jana Šipulová
  • Cena vstupenky: 150 Kč

REZERVOVAT VSTUPENKY

Více informací a celý program Týdne kultury na Valašsku na www.tydenkultury.cz

O Týdnu kultury na Valašsku

Připravte se na sedm dní plných kulturních zážitků, které vám na konci letních prázdnin přinese Týden kultury na Valašsku ve Velkých Karlovicích. Užijte si řadu nezapomenutelných představení: divadelní komedie i dramata, stand-up comedy, one man show  a chybět nebude ani oblíbený Jaroslav Dušek nebo představení pro děti.

Vyrazte do Resortu Valachy za kulturou i zábavou. Jedinečný zážitek slibuje i neobvyklé prostředí cirkusového šapitó, ve kterém se budou představení konat a které bude postaveno na parkovišti u Ski areálu Razula pod Spa hotelem Lanterna. Více informací.

Výtěžek z akce opět věnujeme na dobročinné účely.