Hudební večer v Cocktail baru Lanterna, 29. 8. 2020

Hudební večer v Cocktail baru Lanterna, 29. 8. 2020

29.08. 2020 - 29.08. 2020
Vychutnejte si bohatou nabídku Cocktail baru Lanterna - o posledním srpnovém víkendu vám k tanci i poslechu zahraje od 19:00 saxofonistka Nikol (NikiSaxi), připraven je také welcome drink.
  • NOVÁ otevírací doba Cocktail baru Lanterna: 15:00-23:00 (od 19:00 se saxofonem)

NÁŠ TIP: Vyzkoušejte některý z našich cenově zvýhodněných degustačních setů destilátů. V nabídce rumy, whisky nebo třeba ovocné pálenky - více informací na baru.

O Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i  míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.  >> Více informací o Cocktail baru Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.

NÁŠ TIP PRO HOTELOVÉ HOSTY: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. Podrobnější informace a ceník zde.