Valašská kouzelnická show s Robertem Foxem

Originální valašskou kouzelnickou show jako hlavní večerní program zajistí sám špičkový mág a iluzionista - Robert Fox. Ten je znám z některých televizních pořadů, potkal se takké s nejznámějším iluzionistou světa Davidem Coperfieldem. Možná si někteří z vás vzpomenou, jak dokázal ze zamknutého auta dostat nalepenou dálniční známku...

Robert Fox bude v průběhu večera procházet přímo mezi všemi hosty a budeje bavit svými originálními moderními iluzemi v jejich těsné bllílzkosti. Všichni se tak stanou nedílnou součástí netradičních iluzí.

Na úvod večera čekají přítoné psychologické iluze v kombinaci s humorem a napětím. Robertovy iluze jsou předváděny tak, aby byla udržena stálá pozornost všech diváků. Kouzelnickou show je možné doplnit o zábavné magické představení.

Po dohodě připravíme k programu také catering dle představ. Program doporučujeme jako večerní.

Další informace:

  • délka programu: 2-3 hodiny (dle počtu účastníků a konkrétního scénáře)
  • kapacita: od 10 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km.

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz