Valachova degustační večeře

Originální zážitkový program s komentovanou degustační večeří a cimbálovou muzikou. Užijte si večer ve valašském stylu - s typickými surovinami, slivovicí i povídáním o tom, jak lidé na Valašsku dříve jedli a jakou měli kulturu. 

Na úvod večera proběhne přípitek valašskou slivovicí, následně šéfkuchař připraví pětichodové menu z tradičních i méně známých sezónních potravin Valašska - můžete ochutnat švestky, pohanku, hříbky, zvěřinu a další.

U hostiny formou deustačních porcí vám šéfkuchař představí každý chod a příblíží, co a jak lidé dříve na Valašsku jedli a seznámíte se s dalšími valašskými tradicemi.

Po večeři můžete předvést také své kuchařském umění - při týmové soutěži připravíte z nachystaných ingrediencí valašské speciality a budete mezi sebou soutěžit o speciální odměnu šéfkuchaře.

Program probíhá v hotelech Lanterna, Horal i Galik, doporučujeme společenské oblečení Casual nebo Smart Casual.

Další informace:

  • délka programu: cca 3 hodiny
  • kapacita: 20-70 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz