O víkendech (pá-ne), svátcích a vybraných dnech je minimální délka pobytu 2 noci, při ubytování na 1 noc se ke standardní ceně přičítá 350 Kč/osoba/noc. Ceník ubytování je uváděn za jednu osobu a noc. Informace k akceptaci stravenek.

Pobyty ve Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal zahrnují kromě neomezené relaxace ve wellness centrech také saunové rituály až 9x denně, snídani, večeři, parkování a wifi (v případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírovaného menu o čtyřech chodech).

PLATNOST CENÍKU: 2.1. - 21. 12. 2019, neplatí ve vybraných termínech. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2019.


Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. Pobyt ve vybraných dnech zahrnuje parkování u hotelu i wifi připojení, animační programy dle sezóny a obsazenosti hotelu o víkendech a prázdninách.

>> Ceník platný při Karlovském gastrofestivalu v termínu 4.-6. října 2019 

Ubytovací poplatek: 15 Kč / noc
Ubytování pejska: Lanterna a Horal 950 Kč / noc (490 Kč / noc  při pobytu od 3 nocí), Galik 300 Kč / noc
Pronájem dětské postýlky Lanterna, Horal a Galik 300 Kč / pobyt, Pod Javorem 100 Kč / pobyt.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Ceník ubytování SPA HOTEL LANTERNA
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem. K dispozici je LCD televizor a fén, možnost připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do hotelového L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa tašku a parkování.

Standard2 190 Kč
Suite

Prostorné apartmá se sedací soupravou a možností přistýlky. V některých apartmá je výhodou oddělená dvoulůžková ložnice. K dispozici je fén a připojení k internetu zdarma. Cena zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa tašku a parkování.

Suite2 490 Kč
Suite Spa

Unikátní apartmá nabízí jedinečný interiér s krbem a moderní sedací soupravou s možností přistýlky. Apartmány jsou vybaveny vířivou vanou, espressem a audio/video technikou, připojení k internetu zdarma. Apartmá č. 314 nabízí navíc soukromou infrasaunu a pro rodiny s dětmi ho lze propojit s apartmá č. 315. V ceně je snídaně, servírovaná večeře v restauraci Vyhlídka, jednou za pobyt degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) vzdáleného 3,5 km, spa taška a parkování.

Suite Spa3 490 Kč
Přistýlka

Ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích Suite a Suite Spa lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do relaxačního centra L-Spa do 17:00 a Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 590 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single70% k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ceník ubytování WELLNESS HOTEL HORAL
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard

Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením zdarma. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), spa tašku a parkování.

Standard2 190 Kč
Rodinný pokoj

Rodinný pokoj s možností přistýlky. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), spa tašku a ubytování.

Rodinný pokoj2 490 Kč
Přistýlka

V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 490 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single70 % k běžné ceně za osobu
Standard Deluxe

Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem a možností přistýlky v nově vybudované rezidenci E. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a lyžárna v budově. Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénù, saunového světa a kardio fitness, spa taška a parkování.

Standard Deluxe2 490 Kč
Suite Spa

Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. Ubytování se snídaní, večeří a neomezeným vstupem do Wellness Horal - termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness, spa taška a parkování.

Suite Spa3 490 Kč
Přistýlka

Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. Cena zahrnuje ubytování, snídani, večeři a vstup do Wellness Horal, spa tašku a parkování.

Přistýlka990/1 590 Kč
Single

Jedna osoba samostatně na pokoji.

Single70 % k běžné ceně za osobu
Rezervace on-line
Ceník ubytování HOTEL GALIK
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
od 2.1. do 21.12.2019
Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Standard 690 Kč
Classic dospělý

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Televizor je k dispozici ve společenské místnosti v 1. patře a v restauraci Galik. Cena za osobu se snídaní a 50% slevou na vstup do termálních bazénů Wellness Horal vzdáleného 3,5 km*. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení.

Classic dospělý 490 Kč
Dítě Classic/Standard

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Classic/Standard. Požadavek na přistýlku na pokoji prosím nahlaste předem při objednávce ubytování. Děkujeme.

Dítě Classic/Standard350/390
Rezervace on-line
Ceník ubytování Spa hotel Lanterna
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
Rezervace on-line
Ceník ubytování Hotel Horal - Wellness Golf Country
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
Rezervace on-line
Ceník ubytování Hotel Galik
PokojVybavení pokojeFoto/Virtuální prohlídkaCena/os./noc
Rezervace on-line