Tvůrčí dílna skleněných ozdob

Sklářství má na Valašsku tradici už více než 150 let! Seznamte se s uměním sklářů, vyzkoušejte si, jak se fouká sklo. Originální zážitkový program je vhodný jako doplněk k firemnímu školení, poradě či prezentacím. Lze jej uskutečnit přes den i navečer.
 
Každý účastník programu si vyzkouší, jak se fouká sklo. Vytvoří si vlastní skleněnou ozdobu libovolného tvaru a nazdobí podle své fantazie.
V rámci programu jsou k dispozici štětce, barvy, třpytky, laky. Celým programem vás provedou malířky, zdobičky a foukačky s bohatými zkušenostmi s ruční výrobou skleněných ozdob. Seznámíte se také s historií sklářství na Valašsku.

Odměnou pro vás bude jedinečný zážitek a dárkové balení skleněných ozdob. Díky absolvování programu získáte Cechovní list Cechu foukačů a malířek. Součástí programu je i valašský coffee break.

Další informace:

  • délka programu: cca 2,5 hodiny
  • kapacita: 10-30 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz