Škola golfu

Valašská golfová akademie

Valašská varianta golfové akademie pro firemní kolektivy se zemitým valašským průvodcem, který vám základy golfu okoření tradiční valašskou perspektivou.

Představíme golf jako moderní sport pro širokou veřejnost, seznámíme vás s historií golfu, s výbavou golfistů, etikou i pravidly golfu. Na akademii vám zapůjčí kompletní vybavení pro hru – hole, míčky, vozík. Jen oblečení a obuv vhodnou pro golf si vezměte svoje. Připraveno bude také tradiční valašské občerstvení. 

Zkušený trenér vás zasvětí do techniky golfového švihu, nacvičíte si základní golfový úder, vyzkoušíte si patování na greenu i samotnou golfovou hru na jedné z jamek golfového hřiště Horal.

V zimním období máme připravenou indoorovou variantu golfové akademie, zahrát si tak můžete na nejrůznějších světových hřištích díky simulátoru golfu.

Golfová akademie je zakončena patovacím mini turnajem s odměnou pro nejlepší.

Další informace:

  • délka programu: 2-3 hodiny
  • kapacita: 6-45 osob (případně po dohodě)

 

Večerní Valašská golfová akademie

Originální venkovní večerní program spojený s golfovými aktivitami. Vychutnejte si krásy západu slunce spojený se sportovním zážitkem. 

Po krátkém seznámení se základy golfových dovedností a malým tréninkem pod vedením zkušeného trenéra, budou pro vás připraveny golfové hry jako třeba patovací soutěž či velmi atraktivní soutěž o nejdelší odpal se svítícími míčky. Soutěže jsou určeny pro jednotlivce, úplné začátečníky i pokročilé golfisty.

Připraveny jsou valašské ceny pro nejúspěšnější ženu i muže. Program je možno spojit s občerstvením na Driving range dle vašeho zájmu – nabízíme raut, grilování, můžete kombinovat i s koktejlovým barem.

Další informace:

  • délka programu: 1,5 – 2 hodiny (čas konání programu je pohyblivý a řídíme se podle západu slunce)

Valašský Texas – turnaj pro všechny

Pokud máte zájem posunout své golfové umění k lepším výsledkům a již máte první golfové krůčky za sebou, je tento program pro váš kolektiv ideální. Turnaj Valašský Texas je kombinací zábavy s pilováním vašich golfových dovedností pod vedením zkušených golfistů.

Valašský Texas se hraje podle pravidel golfu, se kterými budete postupem hry seznamováni.  Způsob a systém hry si po první odehrané jamce bez problémů osvojíte. K dispozici je možnost zapůjčit si kompletní golfové vybavení. Není uvedeno v kalkulaci programu.

 

Další informace:

  • délka programu: cca 3 hodiny
  • kapacita: 6-27 osob

 

Golfový turnaj o valašský frgál

Pokud jste vyznavači golfu a rádi byste pro svoje kolegy ve firmě či pro obchodní partnery uspořádali firemní golfový turnaj, tak můžete využít devítijamkové golfové hřiště u hotelu Horal.

Zajistíme vám kompletní přípravu i realizaci Golfového turnaje o Valašský frgál v krásné krajině Chráněné krajinné oblasti Beskydy.

Turnaje se hrají podle pravidel golfu a soutěžního řádu České golfové federace. Je tedy určen i pro hráče s HCP, ale i bez něj.  Turnaj lze vypsat na úpravu handicapu, ale také bez úpravy. Může být dle vašich požadavků jak na rány tak na Stablefordové body.

Pro samotnou hru zajistíme rozhodčí, maršál turnaje. Půjčit si můžete klidně i hole a míčky. S půjčovným není počítáno v kalkulaci turnaje. Turnaj startuje výstřel z kanonu.

Pro účastníky je připraveno valašské občerstvení a nejlepší hráči dostanou jako odměnu pravý valašský frgál.

 

Další informace:

  • délka programu: cca 3-5 hodin
  • kapacita: 12-36 osob (ve flightu jsou vždy 2 až 4 hráči)

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz